Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Norman Wilkinson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Norman Wilkinson: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Norman Wilkinson na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je The Little Ships at Dunkirk, June 1940: 200 návštev, čo predstavuje 4% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series) a Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941. Norman Wilkinson celkom zaznamenal 5 300 návštev, z toho 1 100 na stránke umelca a 4 200 na jednotlivých obrazoch. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 4 000 návštevami. Kupujúci si prezerajú na pou počítače (87%), telefóny (11%) a tablety (2%). Kupujúci preferujú Jednotná paleta (Harmónia farieb): 38% návštev oproti 14% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od Norman Wilkinson, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od Norman Wilkinson, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
The Little Ships at Dunkirk, June 1940, 1940
200 návštev · 4,0%
-
2
London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series), 1940
200 návštev · 4,0%
-
3
Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941
200 návštev · 4,0%
-
4
View of Docks with SS 'Duke of Argyll' at Quay (London, Midland and Scottish Railway poster artwork)
200 návštev · 4,0%
-
5
A Sunderland Flying Boat Rescuing the Crew of a Liberator
200 návštev · 4,0%
-
6
A Destroyer Sinking a Submarine
200 návštev · 4,0%
-
7
Barges off Greenwich
200 návštev · 4,0%
-
8
Portrush from White Rocks
200 návštev · 4,0%
-
9
HMS 'Cardiff'
200 návštev · 4,0%
-
10
Hawker Harts of 601 Squadron, 1936
200 návštev · 4,0%
Aký záujem má každý mesiac o Norman Wilkinson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 3 500 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Norman Wilkinson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Norman Wilkinson?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 18,0% |
| Mierny jas | 36,0% | 48,0% |
| Svetlá rovnováha | 42,0% | 34,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 50,0% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 16,0% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 28,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 6,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 63,2% | 64,7% |
| Zemité tóny | 28,9% | 32,4% |
| Tmavé tóny | 2,6% | 2,9% |
| Monochromatické | 2,6% | 0,0% |
| Prírodné témy | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 38,0% | 36,0% |
| Vyvážené | 52,0% | 52,0% |
| Sýte | 10,0% | 12,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,0% | 26,0% |
| Jemný | 14,0% | 30,0% |
| Vyvážený | 14,0% | 6,0% |
| Výrazný | 14,0% | 8,0% |
| Vyhlásenie | 40,0% | 30,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 34,0% | 18,0% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 24,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 4,0% |
| Silná farebná jednota | 30,0% | 16,0% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 38,0% |
Aké obrazy od Norman Wilkinson sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| War in Pictures An Aircraft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipbuilding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mourne Mountains, Sliev… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rock of Cashel (London, Mid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japan Signs Her Own Death W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Harvest Fields, Sperrins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Air Raid on the Anchorage F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ireland for Holidays The Gi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Action off Cape Matap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Train Crossing Monsal Dale… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú kupujúci na prehliadanie Norman Wilkinson?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 600 | 86,8% |
| telefóny | 600 | 11,3% |
| tablety | 100 | 1,9% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Norman Wilkinson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 100 | 50,0% |
| turecky | 100 | 50,0% |
Koľko je denných návštev u Norman Wilkinson a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 400 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 500 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 600 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
Norman Wilkinson: časté otázky
Ktoré obrazy od Norman Wilkinson sú najpožadovanejšie?
- The Little Ships at Dunkirk, June 1940 dominuje s 200 návštevami (4% z celkového počtu zobrazení umelca Norman Wilkinson). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o Norman Wilkinson?
- 5 300 návštev za dvanásť mesiacov: 1 100 na stránke umelca a 4 200 pri jednotlivých obrazoch.
Na akých zariadeniach si kupujúci prezerávajú diela Norman Wilkinson?
- Kupujúci si prechádzajú na pou počítače (87%), telefóny (11%) a tablety (2%); pou počítače predstavujú 87% návštev.
Ktorý typ obrazov od Norman Wilkinson majú kupujúci najradšej?
- Jednotná paleta (Harmónia farieb): 38% návštev z 14% katalógu.