Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Oliver Hall na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Oliver Hall: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Oliver Hall na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Forest Trees: 200 návštev, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Old Mill at Ávila, Spain a Looking across the Lake District Mountains from Birkrigg. Oliver Hall celkom zaznamenal 1 700 návštev, z toho 700 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých obrazoch. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 600 návštevami. Kupujúci preferujú Sýte (Intenzita farieb): 50% návštev oproti 35% v umeleckom katalógu umelca.
9 najčastejšie otváraných obrazov od Oliver Hall, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 9 obrazov od Oliver Hall, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Forest Trees, 1942
200 návštev · 20,0%
-
2
Old Mill at Ávila, Spain, 1931
100 návštev · 10,0%
-
3
Looking across the Lake District Mountains from Birkrigg
100 návštev · 10,0%
-
4
Richmond Castle
100 návštev · 10,0%
-
5
Evening Light, Bardsea Forest
100 návštev · 10,0%
-
6
Landscape
100 návštev · 10,0%
-
7
Outside a Belgian Town
100 návštev · 10,0%
-
8
Sycamore Trees
100 návštev · 10,0%
-
9
Ronda, Spain
100 návštev · 10,0%
Aký záujem má každý mesiac o Oliver Hall?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Oliver Hall?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Oliver Hall?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 29,4% | 40,0% |
| Mierny jas | 41,2% | 30,0% |
| Svetlá rovnováha | 29,4% | 30,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,6% | 10,0% |
| Subtelné tóny farieb | 23,5% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 41,2% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,7% | 20,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 46,7% | 37,5% |
| Neutrálne tóny | 40,0% | 37,5% |
| Tmavé tóny | 13,3% | 25,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 11,8% | 0,0% |
| Vyvážené | 52,9% | 50,0% |
| Sýte | 35,3% | 50,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,9% | 20,0% |
| Jemný | 20,6% | 10,0% |
| Vyvážený | 26,5% | 10,0% |
| Výrazný | 29,4% | 30,0% |
| Vyhlásenie | 17,6% | 30,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,8% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 32,4% | 30,0% |
| Jednotná paleta | 58,8% | 70,0% |
Aké obrazy od Oliver Hall sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Bardsea Fore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Shores of the Wharfe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Felled Timber on the Outski… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Mill at Ávila, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Penrhyn Quarries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alcántara Bridge, Toledo, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Richmond Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Titbury Church, West Yorksh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ronda, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Oliver Hall?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Oliver Hall a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 20 Sep | 0 |
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
Oliver Hall: časté otázky
Ktoré obrazy od Oliver Hall sú najpožadovanejšie?
- Forest Trees dominuje s 200 návštevami (20% z celkového počtu zobrazení umelca Oliver Hall). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 9.
Aký je záujem o Oliver Hall?
- 1 700 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Oliver Hall majú kupujúci najradšej?
- Sýte (Intenzita farieb): 50% návštev z 35% katalógu.