Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Oscar Domínguez na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Oscar Domínguez: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú The Hantée house častejšie než akýkoľvek iný obraz od Oscar Domínguez: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 8% z celkového počtu. Potom nasledujú Journey's End II a The bulldozer and the Rose. Oscar Domínguez mal(a) celkom 6 600 návštev: 2 200 na stránke umelca a 4 400 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 350% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 5 200 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (83%), telefóny (15%) a tablety (2%). Výber je jasný: Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získava 42% návštev, ale predstavuje len 24% katalógu.
Oscar Domínguez: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Oscar Domínguez na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
The Hantée house
500 návštev · 8,5%
-
2
Journey's End II
200 návštev · 3,4%
-
3
The bulldozer and the Rose
200 návštev · 3,4%
-
4
Grisou 1
200 návštev · 3,4%
-
5
untitled (9244)
200 návštev · 3,4%
-
6
Women with boxes of sardines
200 návštev · 3,4%
-
7
The Lion lightning
200 návštev · 3,4%
-
8
The red table
100 návštev · 1,7%
-
9
Woman 1
100 návštev · 1,7%
-
10
Head of a bull
100 návštev · 1,7%
Ako sa mení počet návštev stránky Oscar Domínguez podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 100 |
| Júl 2026 | 1 000 | 4 200 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 900 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Oscar Domínguez podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Oscar Domínguez sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 20,0% | 17,0% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 42,4% |
| Mierny jas | 18,0% | 17,0% |
| Svetlá rovnováha | 22,0% | 15,2% |
| Luminózny | 12,0% | 8,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,0% | 23,7% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 32,2% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 25,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,0% | 18,6% |
| Sýta farba | 2,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 36,1% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 36,1% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 19,4% | 18,8% |
| Monochromatické | 2,8% | 6,2% |
| Pastelové tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,0% | 25,4% |
| Vyvážené | 42,0% | 50,8% |
| Sýte | 16,0% | 23,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 6,8% |
| Jemný | 12,0% | 5,1% |
| Vyvážený | 10,0% | 6,8% |
| Výrazný | 10,0% | 15,2% |
| Vyhlásenie | 64,0% | 66,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 28,0% | 11,9% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 20,3% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 15,2% |
| Silná farebná jednota | 24,0% | 42,4% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 10,2% |
Aké obrazy Oscar Domínguez si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woman 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red bicicle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| World Map | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Journey's End II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Woman with Writing Desk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a bull | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cat and the Canary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhino (Self Portrait) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The red table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Roma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Oscar Domínguez?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 5 500 | 83,3% |
| telefóny | 1 000 | 15,2% |
| tablety | 100 | 1,5% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Oscar Domínguez?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 400 | 33,3% |
| anglicky | 300 | 25,0% |
| arabský | 200 | 16,7% |
| francúzsky | 200 | 16,7% |
| Chinese | 100 | 8,3% |
Koľko návštev za deň má Oscar Domínguez a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 200 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 200 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 300 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
O Oscar Domínguez na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Oscar Domínguez má najviac návštev?
- The Hantée house: 500 návštev, 8% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Oscar Domínguez?
- 6 600 návštev za dvanásť mesiacov, 2 200 na stránke umelca a 4 400 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Oscar Domínguez?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (83%), telefóny (15%) a tablety (2%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 83%.
Aký štýl maľby od Oscar Domínguez priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 42% návštev, 24% katalógu.