Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Cézanne na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Paul Cézanne: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Karty hráči častejšie než akýkoľvek iný obraz od Paul Cézanne: 11 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 2% z celkového počtu. Potom nasledujú Veľké kúpeľne (Philadelphia) a Hráči s kartami. Paul Cézanne mal(a) celkom 463 700 návštev: 53 800 na stránke umelca a 409 900 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 9% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 323 300 návštev. Prehliadajú v anglicky (35%), rusky (13%) a kórejsky (8%). Prichádzajú z Spojené štáty americké (11%), Rusko (8%) a Južná Kórea (6%). Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (80%), telefóny (18%) a tablety (3%). Výber je jasný: Výrazný (Kontrast) získava 27% návštev, ale predstavuje len 18% katalógu.
Paul Cézanne: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Paul Cézanne na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky Paul Cézanne podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
15 600
Júl 2026
17 900
305 400
Aug 2026
16 300
43 400
Sep 2026
19 500
45 500
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Paul Cézanne podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Paul Cézanne sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
36,0%
37,9%
Pokojná atmosféra
30,0%
36,3%
Elegantný
14,0%
12,1%
Nostalgický
4,0%
4,9%
Romantický
2,0%
3,6%
Dramatické
4,0%
2,7%
Zemitý
6,0%
1,5%
Éterický
0,0%
0,5%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
54,0%
49,2%
Pokojný
20,0%
27,1%
Pokojná
18,0%
10,8%
Melancholický
2,0%
7,0%
Nostalgický
0,0%
1,7%
Tajomný
2,0%
1,1%
Romantický
0,0%
1,1%
Dramatický
0,0%
0,8%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
22,0%
15,7%
Mäkký tieň
34,0%
39,5%
Mierny jas
28,0%
31,4%
Svetlá rovnováha
10,0%
10,4%
Luminózny
6,0%
2,9%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
20,0%
12,0%
Subtelné tóny farieb
32,0%
34,4%
Vyvážene jemná
38,0%
42,0%
Výrazná prítomnosť farieb
10,0%
11,6%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
54,8%
58,0%
Neutrálne tóny
25,8%
21,4%
Tmavé tóny
19,4%
13,7%
Prírodné témy
0,0%
4,6%
Monochromatické
0,0%
1,1%
Pastelové tóny
0,0%
1,1%
Teplé tóny
0,0%
0,1%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
22,0%
15,5%
Vyvážené
58,0%
66,1%
Sýte
20,0%
18,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
10,0%
6,5%
Jemný
18,0%
18,0%
Vyvážený
16,0%
18,4%
Výrazný
18,0%
27,0%
Vyhlásenie
38,0%
30,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
38,0%
28,8%
jemne prepojená paleta
16,0%
16,0%
Vyvážená harmónia
10,0%
16,0%
Silná farebná jednota
28,0%
33,9%
Jednotná paleta
8,0%
5,3%
Aké obrazy Paul Cézanne si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Karty hráči
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
2 800
3 700
Veľké kúpeľa
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
200
400
Veľké kúpeľne (Philadelphia)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 900
1 500
2 900
Ž závoj, džez a ovoce
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
600
1 100
Mont Sainte-Victoire z Bibe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
500
Zátoka z L'Estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 800
600
1 500
Château Noir
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
900
Bathing
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 400
100
0
Mont Sainte-Victoire (Metro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
700
500
Jourdanova šopa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Paul Cézanne?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
369 800
79,7%
telefóny
81 200
17,5%
tablety
12 700
2,7%
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Paul Cézanne?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
8 300
35,2%
rusky
3 100
13,1%
kórejsky
1 900
8,1%
španielsky
1 700
7,2%
portugalsky
1 300
5,5%
bulharsky
1 100
4,7%
švédsky
1 100
4,7%
nemecky
900
3,8%
francúzsky
900
3,8%
srbsky
500
2,1%
Koľko návštev za deň má Paul Cézanne a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
2 700
st 23 Sep
4 400
št 24 Sep
2 900
pi 25 Sep
3 500
so 26 Sep
3 500
ne 27 Sep
5 600
po 28 Sep
5 200
ut 29 Sep
4 100
st 30 Sep
5 100
št 1 Okt
4 000
pi 2 Okt
5 200
so 3 Okt
4 500
ne 4 Okt
3 500
po 5 Okt
5 800
ut 6 Okt
5 700
st 7 Okt
4 500
št 8 Okt
5 200
pi 9 Okt
4 700
so 10 Okt
6 100
ne 11 Okt
4 000
po 12 Okt
5 000
ut 13 Okt (predpoveď)
5 000
st 14 Okt (predpoveď)
5 600
št 15 Okt (predpoveď)
4 900
pi 16 Okt (predpoveď)
5 400
so 17 Okt (predpoveď)
5 700
ne 18 Okt (predpoveď)
5 300
po 19 Okt (predpoveď)
6 400
ut 20 Okt (predpoveď)
5 400
st 21 Okt (predpoveď)
6 000
št 22 Okt (predpoveď)
5 200
pi 23 Okt (predpoveď)
5 800
so 24 Okt (predpoveď)
6 100
ne 25 Okt (predpoveď)
5 600
po 26 Okt (predpoveď)
6 900
ut 27 Okt (predpoveď)
5 700
st 28 Okt (predpoveď)
6 400
št 29 Okt (predpoveď)
5 500
pi 30 Okt (predpoveď)
6 100
so 31 Okt (predpoveď)
6 400
ne 1 Nov (predpoveď)
6 000
po 2 Nov (predpoveď)
7 300
O Paul Cézanne na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Paul Cézanne má najviac návštev?
Karty hráči: 11 100 návštev, 2% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Paul Cézanne?
463 700 návštev za dvanásť mesiacov, 53 800 na stránke umelca a 409 900 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Paul Cézanne?
Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (80%), telefóny (18%) a tablety (3%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 80%.
V akých jazykoch si kupujúci čítajú o Paul Cézanne?
V anglicky (35%), rusky (13%) a kórejsky (8%). anglicky: 35%.
Aký štýl maľby od Paul Cézanne priťahuje kupujúcich?
Obrazy typu Výrazný (Kontrast): 27% návštev, 18% katalógu.