Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Schofield na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Paul Schofield: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Paul Schofield na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je To Work, Orange I: 100 návštev, čo predstavuje 8% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Remembrance a Self Portrait. Paul Schofield celkom zaznamenal 2 100 návštev, z toho 900 na stránke umelca a 1 200 na jednotlivých obrazoch. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 900 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Jemný (Kontrast): 50% návštev oproti 24% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov umelca Paul Schofield
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od Paul Schofield, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
To Work, Orange I, 2009
100 návštev · 8,3%
-
2
Remembrance, 2010
100 návštev · 8,3%
-
3
Self Portrait, 2006
100 návštev · 8,3%
-
4
Pulling, 2008
100 návštev · 8,3%
-
5
Gathering, 2008
100 návštev · 8,3%
-
6
Robin III
100 návštev · 8,3%
-
7
Christmas V
100 návštev · 8,3%
-
8
Christmas III
100 návštev · 8,3%
-
9
Snowy Owls
100 návštev · 8,3%
-
10
William, 2011
100 návštev · 8,3%
Aký záujem má každý mesiac o Paul Schofield?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Paul Schofield?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy si vyberajú návštevníci umelca Paul Schofield?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,0% | 8,3% |
| Mäkký tieň | 26,0% | 16,7% |
| Mierny jas | 28,0% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 24,0% | 33,3% |
| Luminózny | 4,0% | 8,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 72,0% | 66,7% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 8,3% |
| Vyvážene jemná | 10,0% | 16,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 8,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 53,8% | 75,0% |
| Tmavé tóny | 11,5% | 25,0% |
| Monochromatické | 19,2% | 0,0% |
| Zemité tóny | 15,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 70,0% | 58,3% |
| Vyvážené | 20,0% | 25,0% |
| Sýte | 10,0% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 30,0% | 8,3% |
| Jemný | 24,0% | 50,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 8,3% |
| Výrazný | 24,0% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 14,0% | 8,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 34,0% | 33,3% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 8,3% |
| Vyvážená harmónia | 26,0% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 16,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 8,3% |
Aké obrazy od Paul Schofield sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Down the Mine IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Down the Mine II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welcome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mine Shaft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sorting I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saltom, 1800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Pit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Miners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Down the Mine V | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colliery, Grey III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú návštevníci Paul Schofield?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Paul Schofield a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
Paul Schofield: časté otázky
Ktoré obrazy od Paul Schofield sú najpožadovanejšie?
- To Work, Orange I dominuje s 100 návštevami (8% z celkového počtu zobrazení umelca Paul Schofield). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o Paul Schofield?
- 2 100 návštev za dvanásť mesiacov: 900 na stránke umelca a 1 200 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Paul Schofield návštevníci preferujú?
- Jemný (Kontrast): 50% návštev z 24% katalógu.