Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pavlo Makov na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Pavlo Makov: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Itinerario 13 častejšie než akýkoľvek iný obraz od Pavlo Makov: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% z celkového počtu. Potom nasledujú Tablecloth with Sunflower a S.M. Garden. Pavlo Makov mal(a) celkom 2 600 návštev: 300 na stránke umelca a 2 300 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 2 400 návštev. Výber je jasný: Vyhlásenie (Kontrast) získava 69% návštev, ale predstavuje len 58% katalógu.
Pavlo Makov: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Pavlo Makov na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Itinerario 13, 2020
300 návštev · 11,5%
-
2
Tablecloth with Sunflower, 2007
200 návštev · 7,7%
-
3
S.M. Garden, 2019
200 návštev · 7,7%
-
4
Neighbourhood -5, 2018
100 návštev · 3,8%
-
5
Delta, 2020
100 návštev · 3,8%
-
6
Neighbourhood -4, 2018
100 návštev · 3,8%
-
7
A page from Abracadabra 2, 2020
100 návštev · 3,8%
-
8
A page from Abracadabra 1, 2020
100 návštev · 3,8%
-
9
Ei (a page from Abracadabra), 2020
100 návštev · 3,8%
-
10
Ukrainian Alphabet, 2011
100 návštev · 3,8%
Ako sa mení počet návštev stránky Pavlo Makov podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 2 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Pavlo Makov podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Pavlo Makov sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 10,0% | 3,9% |
| Mierny jas | 20,0% | 26,9% |
| Svetlá rovnováha | 38,0% | 38,5% |
| Luminózny | 30,0% | 30,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 90,0% | 96,2% |
| Subtelné tóny farieb | 2,0% | 3,9% |
| Vyvážene jemná | 2,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 79,5% | 87,5% |
| Zemité tóny | 6,8% | 12,5% |
| Tmavé tóny | 6,8% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 4,5% | 0,0% |
| Monochromatické | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 90,0% | 96,2% |
| Vyvážené | 4,0% | 3,9% |
| Sýte | 6,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,0% | 15,4% |
| Vyvážený | 6,0% | 0,0% |
| Výrazný | 14,0% | 15,4% |
| Vyhlásenie | 58,0% | 69,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 7,7% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 15,4% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 32,0% | 30,8% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 38,5% |
Aké obrazy Pavlo Makov si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neighbourhood -5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Milky Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon and well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Г | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Donrosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anticipation (colour insert… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "T" variant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukrainian Alphabet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A page from Abracadabra 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Neighbourhood -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Pavlo Makov?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| fínsky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Pavlo Makov a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
O Pavlo Makov na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Pavlo Makov má najviac návštev?
- Itinerario 13: 300 návštev, 12% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Pavlo Makov?
- 2 600 návštev za dvanásť mesiacov, 300 na stránke umelca a 2 300 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Pavlo Makov priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Vyhlásenie (Kontrast): 69% návštev, 58% katalógu.