Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Philip Evergood na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Philip Evergood: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Cycle of Life častejšie než akýkoľvek iný obraz od Philip Evergood: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% z celkového počtu. Potom nasledujú Sunset a Evening Reading. Philip Evergood mal(a) celkom 1 200 návštev: 100 na stránke umelca a 1 100 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 000 návštev. Výber je jasný: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 42% návštev, ale predstavuje len 15% katalógu.
Philip Evergood: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Philip Evergood na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Cycle of Life, 1954
300 návštev · 25,0%
-
2
Sunset, 1951
100 návštev · 8,3%
-
3
Evening Reading, 1934
100 návštev · 8,3%
-
4
Hagar and Ishmael, 1951
100 návštev · 8,3%
-
5
Scene in Babylon, 1928
100 návštev · 8,3%
-
6
Suburban Landscape, 1943
100 návštev · 8,3%
-
7
Satisfaction in New Jersey
100 návštev · 8,3%
-
8
Portrait of Abraham Walkowitz, 1942
100 návštev · 8,3%
-
9
Ice Cream Cones for Three, 1940
100 návštev · 8,3%
-
10
Sunset Over The Marshes, 1958
100 návštev · 8,3%
Ako sa mení počet návštev stránky Philip Evergood podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Philip Evergood podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Philip Evergood sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 19,5% | 8,3% |
| Mäkký tieň | 14,6% | 0,0% |
| Mierny jas | 36,6% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 24,4% | 25,0% |
| Luminózny | 4,9% | 16,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 34,2% | 16,7% |
| Subtelné tóny farieb | 14,6% | 41,7% |
| Vyvážene jemná | 46,3% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,9% | 8,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 50,0% | 40,0% |
| Zemité tóny | 40,0% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 10,0% | 10,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 31,7% | 8,3% |
| Vyvážené | 46,3% | 66,7% |
| Sýte | 21,9% | 25,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,3% | 0,0% |
| Jemný | 29,3% | 50,0% |
| Vyvážený | 19,5% | 8,3% |
| Výrazný | 24,4% | 8,3% |
| Vyhlásenie | 19,5% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,1% | 8,3% |
| jemne prepojená paleta | 4,9% | 8,3% |
| Vyvážená harmónia | 4,9% | 25,0% |
| Silná farebná jednota | 36,6% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 36,6% | 25,0% |
Aké obrazy Philip Evergood si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harbor Lights | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Turmoil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Temptation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| How Lovely the Poppies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unity after Pearl Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude by the El | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Grinding Wheel Of Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horizons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Philip Evergood?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Philip Evergood a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
O Philip Evergood na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Philip Evergood má najviac návštev?
- Cycle of Life: 300 návštev, 25% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Philip Evergood?
- 1 200 návštev za dvanásť mesiacov, 100 na stránke umelca a 1 100 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Philip Evergood priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 42% návštev, 15% katalógu.