Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pietro Novelli na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Pietro Novelli: údaje, ktoré sú dôležité
Our Lady of Mount Carmel je najčastejšie otváranou maandou umelca Pietro Novelli: 1 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 54% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Cain killing abel a Portrait of a Young Man with an Earring. Spolu 2 500 návštev: 700 na stránke umelca a 1 800 u obrazov. Pokles o 25% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 800 návštevami. Éterický (Atmosféra) je preferovaný štýl: 86% návštev, 17% katalógu.
Top 7 obrazov Pietro Novelli podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Pietro Novelli, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Our Lady of Mount Carmel, 1641
1 200 návštev · 54,5%
-
2
Cain killing abel
500 návštev · 22,7%
-
3
Portrait of a Young Man with an Earring, 1630
100 návštev · 4,5%
-
4
Marriage of the Virgin, 1647
100 návštev · 4,5%
-
5
Cain and Abel
100 návštev · 4,5%
-
6
Moses
100 návštev · 4,5%
-
7
A Philosopher (A Mathemetician)
100 návštev · 4,5%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Pietro Novelli?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 400 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Pietro Novelli?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Pietro Novelli?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Éterický | 16,7% | 85,7% |
| Dramatické | 66,7% | 7,1% |
| Elegantný | 16,7% | 7,1% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Duchovná | 33,3% | 85,7% |
| Melancholický | 33,3% | 14,3% |
| Dramatický | 33,3% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 75,0% | 40,9% |
| Mäkký tieň | 18,8% | 59,1% |
| Mierny jas | 6,2% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 50,0% | 13,6% |
| Subtelné tóny farieb | 37,5% | 31,8% |
| Vyvážene jemná | 12,5% | 54,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 68,8% | 18,2% |
| Vyvážené | 31,2% | 81,8% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,5% | 4,5% |
| Jemný | 37,5% | 9,1% |
| Vyvážený | 6,2% | 0,0% |
| Výrazný | 31,2% | 86,4% |
| Vyhlásenie | 12,5% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,8% | 31,8% |
| jemne prepojená paleta | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,5% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 56,2% | 68,2% |
| Jednotná paleta | 6,2% | 0,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Pietro Novelli v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Young Man wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mary Magdalene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cain and Abel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The raising of Lazarus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Resurrection of Jesus C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Our Lady of Mount Carmel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 100 | 0 | 0 |
| Marriage of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child in Glo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Miracle of Saint Francis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ on the Column | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Pietro Novelli?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Pietro Novelli a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Pietro Novelli
Ktorý obraz od Pietro Novelli má najviac zobrazení?
- Our Lady of Mount Carmel, s 1 200 návštevami alebo 54% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 7. mieste.
Koľko návštev má Pietro Novelli na AllPaintingsStore.com?
- 2 500 za posledných dvanástich mesiacov (700 na stránke umelca, 1 800 na obrazoch).
Existuje štýl Pietro Novelli, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Éterický (Atmosféra): 86% návštev oproti 17% v katalógu.