Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Rafael Barradas na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Rafael Barradas: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Barcelona Street at 1 pm častejšie než akýkoľvek iný obraz od Rafael Barradas: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% z celkového počtu. Potom nasledujú Aragon a Hospital. Rafael Barradas mal(a) celkom 7 300 návštev: 2 000 na stránke umelca a 5 300 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 33% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 5 200 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (89%) a telefóny (11%). Výber je jasný: Neutrálne tóny (Paleta farieb) získava 45% návštev, ale predstavuje len 34% katalógu.
Rafael Barradas: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Rafael Barradas na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
300 návštev · 5,5%
-
2
Aragon
300 návštev · 5,5%
-
3
Hospital
300 návštev · 5,5%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 návštev · 3,6%
-
5
poster
200 návštev · 3,6%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 návštev · 3,6%
-
7
Figure 1
200 návštev · 3,6%
-
8
Catalina Bárcena
200 návštev · 3,6%
-
9
Portrait of Maroto
200 návštev · 3,6%
-
10
Girls and rocking horse
200 návštev · 3,6%
Ako sa mení počet návštev stránky Rafael Barradas podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 500 |
| Júl 2026 | 1 500 | 3 700 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Rafael Barradas podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Rafael Barradas sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 10,9% |
| Mäkký tieň | 18,0% | 5,5% |
| Mierny jas | 20,0% | 21,8% |
| Svetlá rovnováha | 28,0% | 36,4% |
| Luminózny | 32,0% | 25,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 32,7% |
| Subtelné tóny farieb | 22,0% | 21,8% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 16,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 32,0% | 27,3% |
| Sýta farba | 2,0% | 1,8% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 34,0% | 44,9% |
| Zemité tóny | 34,0% | 24,5% |
| Tmavé tóny | 14,9% | 16,3% |
| Pastelové tóny | 12,8% | 12,2% |
| Monochromatické | 4,3% | 0,0% |
| Západ slnka | 0,0% | 2,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 30,0% | 34,5% |
| Vyvážené | 30,0% | 27,3% |
| Sýte | 40,0% | 38,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,0% | 10,9% |
| Jemný | 18,0% | 18,2% |
| Vyvážený | 12,0% | 7,3% |
| Výrazný | 14,0% | 16,4% |
| Vyhlásenie | 38,0% | 47,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 1,8% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 7,3% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 12,7% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 42,0% | 50,9% |
Aké obrazy Rafael Barradas si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The world's cutest circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Posada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Boulevard Printing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Card players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| García Lorca and Marotto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cafe scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Rafael Barradas?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 6 500 | 89,0% |
| telefóny | 800 | 11,0% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Rafael Barradas?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 300 | 75,0% |
| španielsky | 100 | 25,0% |
Koľko návštev za deň má Rafael Barradas a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 200 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 200 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
O Rafael Barradas na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Rafael Barradas má najviac návštev?
- Barcelona Street at 1 pm: 300 návštev, 6% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Rafael Barradas?
- 7 300 návštev za dvanásť mesiacov, 2 000 na stránke umelca a 5 300 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Rafael Barradas?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (89%) a telefóny (11%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 89%.
Aký štýl maľby od Rafael Barradas priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Neutrálne tóny (Paleta farieb): 45% návštev, 34% katalógu.