Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ralph Earl na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ralph Earl: údaje, ktoré sú dôležité
Portrait of a Child je najčastejšie otváranou maandou umelca Ralph Earl: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Mrs. Joseph Wright a Colonel William Taylor. Spolu 5 200 návštev: 800 na stránke umelca a 4 400 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 4 900 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (100%). Klasika (Atmosféra) je preferovaný štýl: 38% návštev, 18% katalógu.
Top 10 obrazov Ralph Earl podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Ralph Earl, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Portrait of a Child, 1778
500 návštev · 10,4%
-
2
Mrs. Joseph Wright, 1792
300 návštev · 6,2%
-
3
Colonel William Taylor, 1790
200 návštev · 4,2%
-
4
Mrs. William Moseley and Her Son Charles, 1791
200 návštev · 4,2%
-
5
Oliver Wolcott, 1789
200 návštev · 4,2%
-
6
David Baldwin, 1790
200 návštev · 4,2%
-
7
Mrs. William Taylor and Son Daniel, 1790
200 návštev · 4,2%
-
8
William Carpenter, 1779
200 návštev · 4,2%
-
9
Mrs. Charles Jeffery Smith, 1794
200 návštev · 4,2%
-
10
Lucy Bradley, 1794
200 návštev · 4,2%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Ralph Earl?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 700 | 4 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Ralph Earl?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Ralph Earl?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Elegantný | 36,4% | 38,5% |
| Klasika | 18,2% | 38,5% |
| Pokojná atmosféra | 18,2% | 15,4% |
| Pokojný | 27,3% | 7,7% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojná | 36,4% | 46,2% |
| Kontemplatívny | 27,3% | 15,4% |
| Romantický | 18,2% | 7,7% |
| Zúfalý a vážny | 9,1% | 15,4% |
| Nostalgický | 0,0% | 15,4% |
| Pokojný | 9,1% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 44,0% | 35,4% |
| Mäkký tieň | 40,0% | 39,6% |
| Mierny jas | 16,0% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,0% | 39,6% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 45,8% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 14,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 56,0% | 45,8% |
| Vyvážené | 44,0% | 54,2% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 2,1% |
| Jemný | 2,0% | 2,1% |
| Vyvážený | 12,0% | 8,3% |
| Výrazný | 24,0% | 22,9% |
| Vyhlásenie | 60,0% | 64,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 30,0% | 27,1% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 10,4% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 10,4% |
| Silná farebná jednota | 42,0% | 47,9% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 4,2% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Ralph Earl v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Master Rees Goring Thomas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mrs. Adam Babcock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Houses Fronting New Milford… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Mason Fitch Cogswell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roger Sherman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. William Moseley and He… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lady Williams and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Noah Smith and Her Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Martha Tennent Rogers (Mrs.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elijah Boardman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Ralph Earl pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 5 200 | 100,0% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Ralph Earl?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Ralph Earl a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Ralph Earl
Ktorý obraz od Ralph Earl má najviac zobrazení?
- Portrait of a Child, s 500 návštevami alebo 10% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Ralph Earl na AllPaintingsStore.com?
- 5 200 za posledných dvanástich mesiacov (800 na stránke umelca, 4 400 na obrazoch).
Prezerá si Ralph Earl viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (100%); najviac je to z pou počítače so podielom 100%.
Existuje štýl Ralph Earl, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Klasika (Atmosféra): 38% návštev oproti 18% v katalógu.