Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ralph P. Rucci na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ralph P. Rucci: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Dress & Ensemble častejšie než akýkoľvek iný obraz od Ralph P. Rucci: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% z celkového počtu. Potom nasledujú Gowns a Dress. Ralph P. Rucci mal(a) celkom 1 000 návštev: 200 na stránke umelca a 800 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 900 návštev. Výber je jasný: Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získava 70% návštev, ale predstavuje len 56% katalógu.
Ralph P. Rucci: týchto 8 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
8 najnavštevovanejších obrazov Ralph P. Rucci na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Dress & Ensemble, 2006
200 návštev · 20,0%
-
2
Gowns, 2006
200 návštev · 20,0%
-
3
Dress, 2002
100 návštev · 10,0%
-
4
Ensemble, 2004
100 návštev · 10,0%
-
5
Evening Gown, 2005
100 návštev · 10,0%
-
6
Ombré Gown, 2005
100 návštev · 10,0%
-
7
Dress, 2006
100 návštev · 10,0%
-
8
Ralph Rucci: The Art of Weightlessness Installation View
100 návštev · 10,0%
Ako sa mení počet návštev stránky Ralph P. Rucci podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Ralph P. Rucci podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Ralph P. Rucci sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 84,0% | 80,0% |
| Mäkký tieň | 16,0% | 20,0% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 72,0% | 80,0% |
| Subtelné tóny farieb | 24,0% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 4,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 88,0% | 100,0% |
| Vyvážené | 12,0% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 24,0% | 20,0% |
| Vyvážený | 24,0% | 30,0% |
| Výrazný | 28,0% | 30,0% |
| Vyhlásenie | 24,0% | 20,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 56,0% | 70,0% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 30,0% |
Aké obrazy Ralph P. Rucci si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Pajamas & Evening D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| “Tabernacle” Infanta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raincoat, Top and Wrap Skir… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ombré Gown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ensemble | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening dress\n\nDetail of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat and Pants & Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Ralph P. Rucci?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Ralph P. Rucci a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
O Ralph P. Rucci na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Ralph P. Rucci má najviac návštev?
- Dress & Ensemble: 200 návštev, 20% všetkých zobrazení. Nad ním je 8 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Ralph P. Rucci?
- 1 000 návštev za dvanásť mesiacov, 200 na stránke umelca a 800 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Ralph P. Rucci priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 70% návštev, 56% katalógu.