Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Richard Ansdell na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Richard Ansdell: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú The English Gamekeeper častejšie než akýkoľvek iný obraz od Richard Ansdell: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% z celkového počtu. Potom nasledujú The Game Bag a Head of a Stag (profile to right). Richard Ansdell mal(a) celkom 3 000 návštev: 1 000 na stránke umelca a 2 000 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 400% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 2 300 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (80%), telefóny (17%) a tablety (3%). Výber je jasný: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získava 45% návštev, ale predstavuje len 26% katalógu.
Richard Ansdell: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Richard Ansdell na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
The English Gamekeeper, 1855
300 návštev · 13,6%
-
2
The Game Bag, 1853
200 návštev · 9,1%
-
3
Head of a Stag (profile to right), 1841
200 návštev · 9,1%
-
4
Goatherds, Gibraltar Looking Across The Strait Into Africa, 1871
200 návštev · 9,1%
-
5
The Highlander Lassie, 1877
200 návštev · 9,1%
-
6
The Lucky Dogs, 1881
100 návštev · 4,5%
-
7
Highland Bothy, 1883
100 návštev · 4,5%
-
8
Mr. and Mrs. John Naylor with a Keeper and a Dead Stag, 1847
100 návštev · 4,5%
-
9
Man Reclining Accompanied by a Horse and a Dog
100 návštev · 4,5%
-
10
Grey Ptarmigan, 1867
100 návštev · 4,5%
Ako sa mení počet návštev stránky Richard Ansdell podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 700 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Richard Ansdell podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Richard Ansdell sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 16,0% | 13,6% |
| Mierny jas | 24,0% | 27,3% |
| Svetlá rovnováha | 38,0% | 40,9% |
| Luminózny | 18,0% | 18,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 22,7% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 31,8% |
| Vyvážene jemná | 26,0% | 45,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 60,4% | 63,6% |
| Zemité tóny | 29,2% | 22,7% |
| Pastelové tóny | 8,3% | 13,6% |
| Tmavé tóny | 2,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 18,0% | 13,6% |
| Vyvážené | 74,0% | 86,4% |
| Sýte | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,0% | 4,5% |
| Vyvážený | 8,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,0% | 22,7% |
| Vyhlásenie | 68,0% | 72,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 4,5% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 9,1% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 18,2% |
| Silná farebná jednota | 60,0% | 63,6% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 4,5% |
Aké obrazy Richard Ansdell si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Hunted Slaves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Ploughing Match | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gardener's Daughter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog with a Wild Duck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Game Bag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog and a Dead Partridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lucky Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Family of Gordon Setters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two small dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Richard Ansdell?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 400 | 80,0% |
| telefóny | 500 | 16,7% |
| tablety | 100 | 3,3% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Richard Ansdell?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 200 | 40,0% |
| arabský | 100 | 20,0% |
| bulharsky | 100 | 20,0% |
| španielsky | 100 | 20,0% |
Koľko návštev za deň má Richard Ansdell a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
O Richard Ansdell na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Richard Ansdell má najviac návštev?
- The English Gamekeeper: 300 návštev, 14% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Richard Ansdell?
- 3 000 návštev za dvanásť mesiacov, 1 000 na stránke umelca a 2 000 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Richard Ansdell?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (80%), telefóny (17%) a tablety (3%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 80%.
Aký štýl maľby od Richard Ansdell priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 45% návštev, 26% katalógu.