Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Richard Beavis na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Richard Beavis: údaje, ktoré sú dôležité
Cattle Raid je najčastejšie otváranou maandou umelca Richard Beavis: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Hauling up a Fishing Boat, The Netherlands a Marauders Swimming the Tweed with Stolen Cattle. Spolu 1 500 návštev: 700 na stránke umelca a 800 u obrazov. Pokles o 40% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 700 návštevami. Mäkký tieň (Luminancia) je preferovaný štýl: 50% návštev, 20% katalógu.
Top 7 obrazov Richard Beavis podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Richard Beavis, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Cattle Raid, 1870
200 návštev · 25,0%
-
2
Hauling up a Fishing Boat, The Netherlands, 1870
100 návštev · 12,5%
-
3
Marauders Swimming the Tweed with Stolen Cattle, 1872
100 návštev · 12,5%
-
4
The Abduction of Isabella Vere, 1872
100 návštev · 12,5%
-
5
The Midnight Ride of Deloraine, 1869
100 návštev · 12,5%
-
6
Scene from 'The Lay of the Last Minstrel' (from the poem by Walter Scott), 1870
100 návštev · 12,5%
-
7
Fruit Boats on the Mediterranean
100 návštev · 12,5%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Richard Beavis?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Richard Beavis?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Richard Beavis?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,0% | 12,5% |
| Mäkký tieň | 20,0% | 50,0% |
| Mierny jas | 56,7% | 37,5% |
| Svetlá rovnováha | 13,3% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 33,3% | 25,0% |
| Subtelné tóny farieb | 46,7% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 13,3% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,7% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,5% | 83,3% |
| Neutrálne tóny | 29,2% | 16,7% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 33,3% | 25,0% |
| Vyvážené | 56,7% | 62,5% |
| Sýte | 10,0% | 12,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 3,3% | 12,5% |
| Výrazný | 30,0% | 37,5% |
| Vyhlásenie | 50,0% | 50,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 26,7% | 25,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,7% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 25,0% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 6,7% | 12,5% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Richard Beavis v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marauders Swimming the Twee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Woodcutters, Buckhurst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Ride of Delora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Goats, Outskirts of Cádiz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marauders Swimming the Twee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Ride of Delora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Craft off the Eddys… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Abduction of Isabella V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Charcoal Burners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carting Bracken | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Richard Beavis?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 83,3% |
| španielsky | 100 | 16,7% |
Koľko je denných návštev u Richard Beavis a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 300 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Richard Beavis
Ktorý obraz od Richard Beavis má najviac zobrazení?
- Cattle Raid, s 200 návštevami alebo 25% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 7. mieste.
Koľko návštev má Richard Beavis na AllPaintingsStore.com?
- 1 500 za posledných dvanástich mesiacov (700 na stránke umelca, 800 na obrazoch).
Existuje štýl Richard Beavis, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 50% návštev oproti 20% v katalógu.