Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Robert Gallon na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Robert Gallon: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Robert Gallon na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je A village scene: 1 300 návštev, čo predstavuje 59% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: View of Richmond a Tributary of the Wharfe, Yorkshire. Robert Gallon celkom zaznamenal 2 400 návštev, z toho 400 na stránke umelca a 2 000 na jednotlivých obrazoch. Poptávka klesla: počet návštev klesol o 40% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 600 návštevami. Kupujúci preferujú Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 59% návštev oproti 9% v umeleckom katalógu umelca.
9 najčastejšie otváraných obrazov od Robert Gallon, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 9 obrazov od Robert Gallon, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
A village scene
1 300 návštev · 59,1%
-
2
View of Richmond
200 návštev · 9,1%
-
3
Tributary of the Wharfe, Yorkshire
100 návštev · 4,5%
-
4
Hall of Tankerness
100 návštev · 4,5%
-
5
Leigh from Southend
100 návštev · 4,5%
-
6
Leigh from Southend Pier
100 návštev · 4,5%
-
7
Landscape with Gypsy Caravan
100 návštev · 4,5%
-
8
Deerness, mull head, orkney
100 návštev · 4,5%
-
9
Feeding The Chickens
100 návštev · 4,5%
Aký záujem má každý mesiac o Robert Gallon?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Robert Gallon?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Robert Gallon?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,7% | 4,5% |
| Mäkký tieň | 17,4% | 59,1% |
| Mierny jas | 47,8% | 13,6% |
| Svetlá rovnováha | 26,1% | 22,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 13,0% | 4,5% |
| Subtelné tóny farieb | 34,8% | 68,2% |
| Vyvážene jemná | 34,8% | 13,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 17,4% | 13,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 42,9% | 72,7% |
| Neutrálne tóny | 42,9% | 18,2% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 9,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 8,7% | 0,0% |
| Vyvážené | 69,6% | 81,8% |
| Sýte | 21,7% | 18,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,7% | 4,5% |
| Jemný | 13,0% | 9,1% |
| Vyvážený | 8,7% | 0,0% |
| Výrazný | 17,4% | 4,5% |
| Vyhlásenie | 52,2% | 81,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,4% | 4,5% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,7% | 59,1% |
| Silná farebná jednota | 30,4% | 13,6% |
| Jednotná paleta | 43,5% | 22,7% |
Aké obrazy od Robert Gallon sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A village scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 500 | 300 |
| Mary Anne Baikie (Milanne),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drifting Along A Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Gypsy Caravan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Cooper's Hill ove… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The old water mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tributary of the Wharfe, Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The sawmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Medway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Robert Gallon?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Robert Gallon a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Robert Gallon: časté otázky
Ktoré obrazy od Robert Gallon sú najpožadovanejšie?
- A village scene dominuje s 1 300 návštevami (59% z celkového počtu zobrazení umelca Robert Gallon). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 9.
Aký je záujem o Robert Gallon?
- 2 400 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca a 2 000 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Robert Gallon majú kupujúci najradšej?
- Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 59% návštev z 9% katalógu.