Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Roberto Rive na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Roberto Rive: pohľad návštevníkov
Zákazníci otvárajú Catacombs of the Capuchins in Palermo častejšie než akýkoľvek iný obraz od Roberto Rive: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% z celkového počtu. Potom nasledujú House of Cornelius Rufus in Pompeii, House of Russian princes a Facade of the Duomo Pisa. Roberto Rive mal(a) celkom 1 300 návštev: 600 na stránke umelca a 700 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 200 návštev. Výber je jasný: Svetlá rovnováha (Luminancia) získava 100% návštev, ale predstavuje len 72% katalógu.
Roberto Rive: 6 obrazov, ktoré návštevníci najskôr uvidia
6 najnavštevovanejších obrazov Roberto Rive na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Catacombs of the Capuchins in Palermo, 1880
200 návštev · 25,0%
-
2
House of Cornelius Rufus in Pompeii, House of Russian princes, 1880
200 návštev · 25,0%
-
3
Facade of the Duomo Pisa, 1870
100 návštev · 12,5%
-
4
View Of The Cathedral
100 návštev · 12,5%
-
5
Facade of the new Baths of Pompeii, 1865
100 návštev · 12,5%
-
6
Herculaneum, Pompeii, 1880
100 návštev · 12,5%
Ako sa mení počet návštev stránky Roberto Rive podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Roberto Rive podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Roberto Rive sa zhodujú s tým, čo si vyberajú návštevníci?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 10,3% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 72,4% | 100,0% |
| Luminózny | 17,2% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 55,2% | 37,5% |
| Subtelné tóny farieb | 27,6% | 37,5% |
| Vyvážene jemná | 10,3% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,9% | 25,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 86,2% | 75,0% |
| Zemité tóny | 10,3% | 25,0% |
| Pastelové tóny | 3,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 13,8% | 12,5% |
| Vyvážené | 72,4% | 62,5% |
| Sýte | 13,8% | 25,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,9% | 0,0% |
| Jemný | 24,1% | 25,0% |
| Vyvážený | 17,2% | 25,0% |
| Výrazný | 20,7% | 12,5% |
| Vyhlásenie | 31,0% | 37,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 3,5% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 48,3% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 48,3% | 25,0% |
Aké obrazy Roberto Rive si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cerestempel te Paestum No.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cast of a victim of the vol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Earthquake in Southern Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panorama of Naples from Vil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Venus temple on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fountain decorated with mos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Sorrento coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arch of Seventh Severus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the island of Ischi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the entrance to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú návštevníci Roberto Rive?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Roberto Rive a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
O Roberto Rive na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Roberto Rive má najviac návštev?
- Catacombs of the Capuchins in Palermo: 200 návštev, 25% všetkých zobrazení. Nad ním je 6 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Roberto Rive?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov, 600 na stránke umelca a 700 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Roberto Rive priťahuje návštevníkov?
- Obrazy typu Svetlá rovnováha (Luminancia): 100% návštev, 72% katalógu.