Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Rosalyn Drexlerová na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Rosalyn Drexlerová: údaje, ktoré sú dôležité
Put it This Way je najčastejšie otváranou maandou umelca Rosalyn Drexlerová: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 29% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Tryst a Race for Time. Spolu 1 000 návštev: 600 na stránke umelca a 400 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 800 návštevami. Vyvážený (Kontrast) je preferovaný štýl: 43% návštev, 9% katalógu.
Top 6 obrazov Rosalyn Drexlerová podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Rosalyn Drexlerová, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Aká je mesačná návštevnosť stránky Rosalyn Drexlerová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Rosalyn Drexlerová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Rosalyn Drexlerová?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 21,7% | 28,6% |
| Mäkký tieň | 34,8% | 42,9% |
| Mierny jas | 21,7% | 14,3% |
| Svetlá rovnováha | 17,4% | 14,3% |
| Luminózny | 4,3% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 8,7% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 8,7% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 4,3% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 34,8% | 57,1% |
| Sýta farba | 43,5% | 42,9% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 68,4% | 100,0% |
| Zemité tóny | 21,1% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 5,3% | 0,0% |
| Žiarivé a výrazné | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 13,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 13,0% | 28,6% |
| Sýte | 73,9% | 71,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,7% | 0,0% |
| Jemný | 21,7% | 28,6% |
| Vyvážený | 8,7% | 42,9% |
| Výrazný | 13,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 47,8% | 28,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,7% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 8,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,7% | 14,3% |
| Silná farebná jednota | 43,5% | 57,1% |
| Jednotná paleta | 30,4% | 28,6% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Rosalyn Drexlerová v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arrival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chubby checker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Put it This Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Tryst | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chubby Checker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Where is the Loot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for men and machines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Men and machines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King kong aka the dream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| God shaves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Rosalyn Drexlerová?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 900 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Rosalyn Drexlerová a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 400 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 300 |
| pi 9 Okt | 700 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 400 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 700 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 500 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 400 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 400 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 900 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 700 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 500 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 500 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 1 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 800 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 600 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Rosalyn Drexlerová
Ktorý obraz od Rosalyn Drexlerová má najviac zobrazení?
- Put it This Way, s 200 návštevami alebo 29% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 6. mieste.
Koľko návštev má Rosalyn Drexlerová na AllPaintingsStore.com?
- 1 000 za posledných dvanástich mesiacov (600 na stránke umelca, 400 na obrazoch).
Existuje štýl Rosalyn Drexlerová, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Vyvážený (Kontrast): 43% návštev oproti 9% v katalógu.