Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Simone Peterzano na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Simone Peterzano: údaje, ktoré sú dôležité
Study of a Half-Length Figure je najčastejšie otváranou maandou umelca Simone Peterzano: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 29% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Medor and Angelica a Autoportret simone peterzano. Spolu 4 600 návštev: 3 900 na stránke umelca a 700 u obrazov. Nárast o 70% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Najlepší mesiac: Okt 2026 s 1 700 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (67%), telefóny (26%) a tablety (7%). Tmavý (Luminancia) je preferovaný štýl: 43% návštev, 21% katalógu.
Top 6 obrazov Simone Peterzano podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Simone Peterzano, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Aká je mesačná návštevnosť stránky Simone Peterzano?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 000 | 300 |
| Aug 2026 | 600 | 0 |
| Sep 2026 | 900 | 100 |
| Okt 2026 | 1 400 | 300 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Simone Peterzano?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Simone Peterzano?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Kontemplatívny | 50,0% | 60,0% |
| Romantický | 25,0% | 20,0% |
| Zúfalý a vážny | 25,0% | 20,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 21,4% | 42,9% |
| Mäkký tieň | 28,6% | 14,3% |
| Mierny jas | 21,4% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 28,6% | 42,9% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,9% | 57,1% |
| Subtelné tóny farieb | 35,7% | 42,9% |
| Vyvážene jemná | 21,4% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 64,3% | 85,7% |
| Vyvážené | 35,7% | 14,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,1% | 28,6% |
| Jemný | 14,3% | 14,3% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 14,3% | 28,6% |
| Vyhlásenie | 64,3% | 28,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,3% | 14,3% |
| jemne prepojená paleta | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 14,3% | 28,6% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 57,1% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 0,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Simone Peterzano v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venus and Cupid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Head of an Old Bearded Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Study of a Half-Length Figu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportret simone peterzano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Madonna and child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An allegory of music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life of Figs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peapods and Cherries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life of Squash, Lilie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Simone Peterzano pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 100 | 67,4% |
| telefóny | 1 200 | 26,1% |
| tablety | 300 | 6,5% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Simone Peterzano?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 400 | 44,4% |
| anglicky | 300 | 33,3% |
| nemecky | 100 | 11,1% |
| taliansky | 100 | 11,1% |
Koľko je denných návštev u Simone Peterzano a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 500 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 200 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 100 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 100 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Simone Peterzano
Ktorý obraz od Simone Peterzano má najviac zobrazení?
- Study of a Half-Length Figure, s 200 návštevami alebo 29% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 6. mieste.
Koľko návštev má Simone Peterzano na AllPaintingsStore.com?
- 4 600 za posledných dvanástich mesiacov (3 900 na stránke umelca, 700 na obrazoch).
Prezerá si Simone Peterzano viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (67%), telefóny (26%) a tablety (7%); najviac je to z pou počítače so podielom 67%.
Existuje štýl Simone Peterzano, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Tmavý (Luminancia): 43% návštev oproti 21% v katalógu.