Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Stanley Cursiter na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Stanley Cursiter: údaje, ktoré sú dôležité
Synthesis of the Supper Room at an Arts Club Reception je najčastejšie otváranou maandou umelca Stanley Cursiter: 1 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 30% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich The Regatta a Stanley Cursiter (1887–1976), Artist, Self Portrait, Director of the National Galleries of Scotland, with his Wife Phyllis Eda Hourston, and his Model, Poppy Low, Chez Nous. Spolu 3 200 návštev: 1 000 na stránke umelca a 2 200 u obrazov. Nárast o 250% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Sep 2026 s 1 400 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: telefóny (56%) a pou počítače (44%). Vyhlásenie (Kontrast) je preferovaný štýl: 72% návštev, 34% katalógu.
Top 10 obrazov Stanley Cursiter podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Stanley Cursiter, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Synthesis of the Supper Room at an Arts Club Reception, 1913
1 400 návštev · 29,8%
-
2
The Regatta, 1913
900 návštev · 19,1%
-
3
Stanley Cursiter (1887–1976), Artist, Self Portrait, Director of the National Galleries of Scotland, with his Wife Phyllis Eda Hourston, and his Model, Poppy Low, Chez Nous, 1925
400 návštev · 8,5%
-
4
Rain on Princes Street, 1913
300 návštev · 6,4%
-
5
Girl with a Jug, 1921
300 návštev · 6,4%
-
6
Surf, 1937
200 návštev · 4,3%
-
7
Dr Orlando Charnock Bradley (1871–1937), 1936
200 návštev · 4,3%
-
8
Red Lacquer, 1922
100 návštev · 2,1%
-
9
James Methuen Graham (1882–1962), FRCSEd (1907), 1947
100 návštev · 2,1%
-
10
Margaret Baikie of Tankerness, 1946
100 návštev · 2,1%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Stanley Cursiter?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 500 | 900 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Stanley Cursiter?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Stanley Cursiter?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 40,0% | 31,9% |
| Mäkký tieň | 16,0% | 31,9% |
| Mierny jas | 28,0% | 10,6% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 25,5% |
| Luminózny | 4,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 56,0% | 34,0% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 63,8% |
| Vyvážene jemná | 10,0% | 2,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 69,4% | 65,8% |
| Neutrálne tóny | 27,8% | 34,2% |
| Tmavé tóny | 2,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 70,0% | 42,5% |
| Vyvážené | 28,0% | 57,5% |
| Sýte | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 4,3% |
| Jemný | 32,0% | 21,3% |
| Vyvážený | 6,0% | 2,1% |
| Výrazný | 18,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 34,0% | 72,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 34,0% | 40,4% |
| jemne prepojená paleta | 18,0% | 40,4% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 6,4% |
| Silná farebná jednota | 32,0% | 12,8% |
| Jednotná paleta | 6,0% | 0,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Stanley Cursiter v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Black, White and Silver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Between the Showers, Fair I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Lacquer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Synthesis of the Supper Roo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 |
| John McEwen, Rector of Kirk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an Unknown Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Wright Smith (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robert Wilson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Methuen Graham (1882–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl with a Jug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Stanley Cursiter pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 1 800 | 56,2% |
| pou počítače | 1 400 | 43,8% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Stanley Cursiter?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 80,0% |
| rusky | 100 | 20,0% |
Koľko je denných návštev u Stanley Cursiter a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 1 900 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 400 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Stanley Cursiter
Ktorý obraz od Stanley Cursiter má najviac zobrazení?
- Synthesis of the Supper Room at an Arts Club Reception, s 1 400 návštevami alebo 30% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Stanley Cursiter na AllPaintingsStore.com?
- 3 200 za posledných dvanástich mesiacov (1 000 na stránke umelca, 2 200 na obrazoch).
Prezerá si Stanley Cursiter viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa telefóny (56%) a pou počítače (44%); najviac je to z telefóny so podielom 56%.
Existuje štýl Stanley Cursiter, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 72% návštev oproti 34% v katalógu.