Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Théodore Ralli na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Théodore Ralli: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Théodore Ralli na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je The Offering: 200 návštev, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: The Laundress a Flirtation. Théodore Ralli celkom zaznamenal 1 600 návštev, z toho 600 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých obrazoch. Poptávka klesla: počet návštev klesol o 67% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 200 návštevami. Kupujúci preferujú Mierny jas (Luminancia): 33% návštev oproti 23% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od Théodore Ralli, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od Théodore Ralli, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
The Offering
200 návštev · 16,7%
-
2
The Laundress
200 návštev · 16,7%
-
3
Flirtation
100 návštev · 8,3%
-
4
Sleeping Concubine
100 návštev · 8,3%
-
5
Reclining nude
100 návštev · 8,3%
-
6
In the Mosque
100 návštev · 8,3%
-
7
Marionettes in the Harem, 1881
100 návštev · 8,3%
-
8
at the bath
100 návštev · 8,3%
-
9
La Sentinelle
100 návštev · 8,3%
-
10
An Eastern Guard
100 návštev · 8,3%
Aký záujem má každý mesiac o Théodore Ralli?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Théodore Ralli?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Théodore Ralli?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 19,2% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 46,2% | 50,0% |
| Mierny jas | 23,1% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 11,5% | 16,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 23,1% | 16,7% |
| Subtelné tóny farieb | 42,3% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 30,8% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,9% | 8,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 84,0% | 80,0% |
| Neutrálne tóny | 12,0% | 10,0% |
| Metalické tóny | 4,0% | 10,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 19,2% | 8,3% |
| Vyvážené | 73,1% | 75,0% |
| Sýte | 7,7% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,7% | 8,3% |
| Jemný | 30,8% | 25,0% |
| Vyvážený | 3,9% | 8,3% |
| Výrazný | 30,8% | 33,3% |
| Vyhlásenie | 26,9% | 25,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 3,9% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 15,4% | 25,0% |
| Vyvážená harmónia | 3,9% | 8,3% |
| Silná farebná jednota | 61,5% | 58,3% |
| Jednotná paleta | 15,4% | 8,3% |
Aké obrazy od Théodore Ralli sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holy Friday (La Vestale Chr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Friday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marionettes in the Harem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Kiss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captive (Turkish Plunde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Mosque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eavesdropping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Booty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Concubine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In the Mosque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Théodore Ralli?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| nemecky | 100 | 33,3% |
Koľko je denných návštev u Théodore Ralli a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 200 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Théodore Ralli: časté otázky
Ktoré obrazy od Théodore Ralli sú najpožadovanejšie?
- The Offering dominuje s 200 návštevami (17% z celkového počtu zobrazení umelca Théodore Ralli). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o Théodore Ralli?
- 1 600 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Théodore Ralli majú kupujúci najradšej?
- Mierny jas (Luminancia): 33% návštev z 23% katalógu.