Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Blinks na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Blinks: údaje, ktoré sú dôležité
Over the fence je najčastejšie otváranou maandou umelca Thomas Blinks: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich In the field, shooting a Little Bay Mare With Docked Tail Eating Hay With Three Dogs At Her Feet. Spolu 1 100 návštev: 100 na stránke umelca a 1 000 u obrazov. Pokles o 100% medzi Sep 2026 a Okt 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 800 návštevami. Svetlá rovnováha (Luminancia) je preferovaný štýl: 60% návštev, 29% katalógu.
Top 8 obrazov Thomas Blinks podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Thomas Blinks, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Over the fence
200 návštev · 20,0%
-
2
In the field, shooting
200 návštev · 20,0%
-
3
Little Bay Mare With Docked Tail Eating Hay With Three Dogs At Her Feet
100 návštev · 10,0%
-
4
Two pointers in a landscape
100 návštev · 10,0%
-
5
Over the hedge
100 návštev · 10,0%
-
6
In full cry
100 návštev · 10,0%
-
7
Huntsmen And Hounds In A Wooded Landscape
100 návštev · 10,0%
-
8
Stag At Bay On A Rocky Shore
100 návštev · 10,0%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Thomas Blinks?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Thomas Blinks?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Thomas Blinks?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 11,8% | 10,0% |
| Mäkký tieň | 29,4% | 10,0% |
| Mierny jas | 29,4% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 29,4% | 60,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 5,9% | 10,0% |
| Subtelné tóny farieb | 11,8% | 10,0% |
| Vyvážene jemná | 29,4% | 30,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 47,1% | 40,0% |
| Sýta farba | 5,9% | 10,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 43,8% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 43,8% | 11,1% |
| Neutrálne tóny | 12,5% | 22,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 11,8% | 10,0% |
| Vyvážené | 35,3% | 30,0% |
| Sýte | 52,9% | 60,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 52,9% | 30,0% |
| Vyvážený | 11,8% | 10,0% |
| Výrazný | 11,8% | 20,0% |
| Vyhlásenie | 23,5% | 40,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 5,9% | 10,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 29,4% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 64,7% | 40,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Thomas Blinks v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Pick of the Pack | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stag At Bay On A Rocky Shore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Over the brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huntsmen And Hounds In A Wo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In full cry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Waiting For The Guns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Startled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After A Days' Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the field, shooting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Over the fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Thomas Blinks?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Thomas Blinks a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Thomas Blinks
Ktorý obraz od Thomas Blinks má najviac zobrazení?
- Over the fence, s 200 návštevami alebo 20% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 8. mieste.
Koľko návštev má Thomas Blinks na AllPaintingsStore.com?
- 1 100 za posledných dvanástich mesiacov (100 na stránke umelca, 1 000 na obrazoch).
Existuje štýl Thomas Blinks, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Svetlá rovnováha (Luminancia): 60% návštev oproti 29% v katalógu.