Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Danby na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Danby: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú River Scene with Weir and Mill častejšie než akýkoľvek iný obraz od Thomas Danby: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% z celkového počtu. Potom nasledujú The Escape of Mary, Queen of Scots from Loch Leven Castle, 2 May 1568 a A Deserted Home. Thomas Danby mal(a) celkom 1 100 návštev: 200 na stránke umelca a 900 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 100 návštev. Výber je jasný: Tmavé tóny (Paleta farieb) získava 22% návštev, ale predstavuje len 5% katalógu.
Thomas Danby: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Thomas Danby na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
River Scene with Weir and Mill, 1823
200 návštev · 16,7%
-
2
The Escape of Mary, Queen of Scots from Loch Leven Castle, 2 May 1568, 1864
200 návštev · 16,7%
-
3
A Deserted Home, 1881
100 návštev · 8,3%
-
4
A New Bride for the Sea, 1865
100 návštev · 8,3%
-
5
Mountain Scene
100 návštev · 8,3%
-
6
Lake Scene with a Fishing Boat
100 návštev · 8,3%
-
7
Llyn Cynwch, Dolgellau, 1853
100 návštev · 8,3%
-
8
The Lake of Lucerne, 1856
100 návštev · 8,3%
-
9
Moel Siabod, Welsh Landscape
100 návštev · 8,3%
-
10
Lake and Mountain Scene with a Boy Fishing
100 návštev · 8,3%
Ako sa mení počet návštev stránky Thomas Danby podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Thomas Danby podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Thomas Danby sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 25,0% |
| Mäkký tieň | 4,0% | 8,3% |
| Mierny jas | 24,0% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 64,0% | 41,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,0% | 16,7% |
| Subtelné tóny farieb | 48,0% | 41,7% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 16,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 71,4% | 55,6% |
| Zemité tóny | 19,1% | 22,2% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 22,2% |
| Prírodné témy | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,0% | 25,0% |
| Vyvážené | 72,0% | 58,3% |
| Sýte | 16,0% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 8,3% |
| Jemný | 4,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 4,0% | 8,3% |
| Vyhlásenie | 88,0% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 8,3% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 8,3% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 36,0% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 41,7% |
Aké obrazy Thomas Danby si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Llyn Cynwch, Dolgellau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene with Weir and M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Llyn Cynwch, Dolgellau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lake of Lucerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Water Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lake of Lucerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Escape of Mary, Queen o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Escape of Mary, Queen o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Thomas Danby?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Thomas Danby a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
O Thomas Danby na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Thomas Danby má najviac návštev?
- River Scene with Weir and Mill: 200 návštev, 17% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Thomas Danby?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov, 200 na stránke umelca a 900 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Thomas Danby priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Tmavé tóny (Paleta farieb): 22% návštev, 5% katalógu.