Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas De Keyser na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas De Keyser: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú The Four Burgomasters of Amsterdam Learning of the Arrival of Maria de’ Medici on 1 September 1638 častejšie než akýkoľvek iný obraz od Thomas De Keyser: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% z celkového počtu. Potom nasledujú Frederick van Velthuysen a jeho manželka Josina a Apostle St John. Thomas De Keyser mal(a) celkom 2 600 návštev: 500 na stránke umelca a 2 100 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 2 300 návštev. Výber je jasný: Dramatické (Atmosféra) získava 31% návštev, ale predstavuje len 14% katalógu.
Thomas De Keyser: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Thomas De Keyser na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
The Four Burgomasters of Amsterdam Learning of the Arrival of Maria de’ Medici on 1 September 1638, 1638
200 návštev · 9,5%
-
2
Frederick van Velthuysen a jeho manželka Josina, 1636
200 návštev · 9,5%
-
3
Apostle St John, 1630
200 návštev · 9,5%
-
4
Equestrian Portrait of Pieter Schout, 1660
200 návštev · 9,5%
-
5
The Militia Company of Captain Allaert Cloeck, 1632
200 návštev · 9,5%
-
6
Portrait d'Henrick Verburg
200 návštev · 9,5%
-
7
Portrait d'Elizabeth van der Aa
200 návštev · 9,5%
-
8
Officers and Other Civic Guardsmen of the IIIrd District of Amsterdam, under the Command of Captain Allaert Cloeck and Lieutenant Lucas Jacobsz Rotgans, Thomas de Keyser, 1632, 1632
100 návštev · 4,8%
-
9
Syndics of the Amsterdam Goldsmiths Guild, 1627
100 návštev · 4,8%
-
10
Portrait of a Gentleman, 1632
100 návštev · 4,8%
Ako sa mení počet návštev stránky Thomas De Keyser podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 2 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Thomas De Keyser podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Thomas De Keyser sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Elegantný | 71,4% | 61,5% |
| Dramatické | 14,3% | 30,8% |
| Pokojný | 7,1% | 7,7% |
| Pokojná atmosféra | 7,1% | 0,0% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Kontemplatívny | 50,0% | 23,1% |
| Pokojná | 28,6% | 30,8% |
| Dramatický | 7,1% | 15,4% |
| Zúfalý a vážny | 7,1% | 15,4% |
| Duchovná | 7,1% | 15,4% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 67,7% | 52,4% |
| Mäkký tieň | 25,8% | 38,1% |
| Mierny jas | 3,2% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 3,2% | 9,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 77,4% | 61,9% |
| Subtelné tóny farieb | 19,4% | 28,6% |
| Vyvážene jemná | 3,2% | 9,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 83,9% | 71,4% |
| Vyvážené | 16,1% | 28,6% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,9% | 14,3% |
| Jemný | 41,9% | 23,8% |
| Vyvážený | 6,5% | 9,5% |
| Výrazný | 6,5% | 4,8% |
| Vyhlásenie | 32,3% | 47,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 3,2% | 4,8% |
| jemne prepojená paleta | 16,1% | 9,5% |
| Vyvážená harmónia | 12,9% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 61,3% | 71,4% |
| Jednotná paleta | 6,5% | 14,3% |
Aké obrazy Thomas De Keyser si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Man, probably… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Gentleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Four Burgomasters of Am… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman with a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Frederick van Velthuysen a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Syndics of the Amsterda… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Musician and His Daughter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Syndics of the Amsterdam Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Thomas De Keyser?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Thomas De Keyser a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 200 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 400 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 400 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
O Thomas De Keyser na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Thomas De Keyser má najviac návštev?
- The Four Burgomasters of Amsterdam Learning of the Arrival of Maria de’ Medici on 1 September 1638: 200 návštev, 10% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Thomas De Keyser?
- 2 600 návštev za dvanásť mesiacov, 500 na stránke umelca a 2 100 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Thomas De Keyser priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Dramatické (Atmosféra): 31% návštev, 14% katalógu.