Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Edwin Mostyn na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Edwin Mostyn: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú The Green Gown častejšie než akýkoľvek iný obraz od Thomas Edwin Mostyn: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% z celkového počtu. Potom nasledujú A Magical Morning a Evening Reverie. Thomas Edwin Mostyn mal(a) celkom 6 800 návštev: 500 na stránke umelca a 6 300 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 68% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 4 100 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (84%), telefóny (15%) a tablety (1%). Výber je jasný: Výrazný (Kontrast) získava 25% návštev, ale predstavuje len 10% katalógu.
Thomas Edwin Mostyn: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Thomas Edwin Mostyn na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
The Green Gown
700 návštev · 10,3%
-
2
A Magical Morning
500 návštev · 7,4%
-
3
Evening Reverie
500 návštev · 7,4%
-
4
King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490, 1920
300 návštev · 4,4%
-
5
The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner)
300 návštev · 4,4%
-
6
Mountain Landscape with Figures
300 návštev · 4,4%
-
7
The Sanctuary, 1910
200 návštev · 2,9%
-
8
Garden of Love
200 návštev · 2,9%
-
9
The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire, 1907
200 návštev · 2,9%
-
10
Breezy Day, Devon
200 návštev · 2,9%
Ako sa mení počet návštev stránky Thomas Edwin Mostyn podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 400 | 3 700 |
| Aug 2026 | 100 | 1 800 |
| Sep 2026 | 0 | 600 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Thomas Edwin Mostyn podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Thomas Edwin Mostyn sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 52,0% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 19,1% |
| Mierny jas | 20,0% | 26,5% |
| Svetlá rovnováha | 14,0% | 4,4% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 24,0% | 14,7% |
| Subtelné tóny farieb | 22,0% | 22,1% |
| Vyvážene jemná | 42,0% | 51,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 11,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 52,6% | 64,7% |
| Neutrálne tóny | 28,9% | 11,8% |
| Tmavé tóny | 15,8% | 20,6% |
| Monochromatické | 2,6% | 2,9% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 34,0% | 25,0% |
| Vyvážené | 56,0% | 66,2% |
| Sýte | 10,0% | 8,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 22,0% | 19,1% |
| Jemný | 20,0% | 19,1% |
| Vyvážený | 16,0% | 16,2% |
| Výrazný | 10,0% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 32,0% | 20,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,0% | 25,0% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 19,1% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 14,7% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 27,9% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 13,2% |
Aké obrazy Thomas Edwin Mostyn si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flight (The Belgian Refugee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sanctuary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Garden of Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait of an Unnamed Gent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Memory's Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Jewelled Casket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| I wonder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Henry Talbot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Thomas Blair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Thomas Edwin Mostyn?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 5 700 | 83,8% |
| telefóny | 1 000 | 14,7% |
| tablety | 100 | 1,5% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Thomas Edwin Mostyn?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| francúzsky | 100 | 25,0% |
Koľko návštev za deň má Thomas Edwin Mostyn a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 2 000 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 300 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 2 700 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 400 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 3 400 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 500 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 400 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 4 000 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 600 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
O Thomas Edwin Mostyn na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Thomas Edwin Mostyn má najviac návštev?
- The Green Gown: 700 návštev, 10% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Thomas Edwin Mostyn?
- 6 800 návštev za dvanásť mesiacov, 500 na stránke umelca a 6 300 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Thomas Edwin Mostyn?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (84%), telefóny (15%) a tablety (1%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 84%.
Aký štýl maľby od Thomas Edwin Mostyn priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Výrazný (Kontrast): 25% návštev, 10% katalógu.