Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Luny na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Luny: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Thomas Luny na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Off Dartmouth, Devon: 300 návštev, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Men-o'-war And Figures On The Shore At Teignmouth a Mount St Michael. Thomas Luny celkom zaznamenal 2 500 návštev, z toho 400 na stránke umelca a 2 100 na jednotlivých obrazoch. Poptávka klesla: počet návštev klesol o 33% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 800 návštevami. Kupujúci preferujú Svetlá rovnováha (Luminancia): 54% návštev oproti 30% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od Thomas Luny, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od Thomas Luny, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Off Dartmouth, Devon
300 návštev · 12,5%
-
2
Men-o'-war And Figures On The Shore At Teignmouth
200 návštev · 8,3%
-
3
Mount St Michael
200 návštev · 8,3%
-
4
Battle of the nile august 1st at - (10pm), 1798
100 návštev · 4,2%
-
5
Fishermen unloading the catch with a merchant ship in calm water off brymer bay devon
100 návštev · 4,2%
-
6
Hms 'victory' Raking The 'salvador Del Mundo' At The Battle Of Cape St Vincent
100 návštev · 4,2%
-
7
Fishing Scene, Teignmouth Beach And The Ness, Devon
100 návštev · 4,2%
-
8
A Coastal Landscape With Fisherfolk On A Boat
100 návštev · 4,2%
-
9
The Battle Of Navarino
100 návštev · 4,2%
-
10
Sea Piece
100 návštev · 4,2%
Aký záujem má každý mesiac o Thomas Luny?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 1 500 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Thomas Luny?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Thomas Luny?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 25,0% |
| Mierny jas | 36,0% | 20,8% |
| Svetlá rovnováha | 30,0% | 54,2% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 36,0% | 20,8% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 29,2% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 29,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 20,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 60,0% | 70,0% |
| Zemité tóny | 30,0% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 10,0% | 10,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 32,0% | 12,5% |
| Vyvážené | 46,0% | 45,8% |
| Sýte | 22,0% | 41,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 4,2% |
| Jemný | 18,0% | 12,5% |
| Vyvážený | 12,0% | 20,8% |
| Výrazný | 24,0% | 20,8% |
| Vyhlásenie | 42,0% | 41,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 8,3% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 8,3% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 24,0% | 20,8% |
| Jednotná paleta | 46,0% | 62,5% |
Aké obrazy od Thomas Luny sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Battle Of Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'victorious' Taking The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Burning Hulk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fire At Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'victory' Raking The 's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Off the Squadron, Cowes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| H.M.S. Victorious Taking Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yachting Off The Royal Yach… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of Algiers, 27th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Thomas Luny?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Thomas Luny a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Thomas Luny: časté otázky
Ktoré obrazy od Thomas Luny sú najpožadovanejšie?
- Off Dartmouth, Devon dominuje s 300 návštevami (12% z celkového počtu zobrazení umelca Thomas Luny). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o Thomas Luny?
- 2 500 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca a 2 100 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Thomas Luny majú kupujúci najradšej?
- Svetlá rovnováha (Luminancia): 54% návštev z 30% katalógu.