Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Sidney Cooper na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Sidney Cooper: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú The Lord Of The Pastures častejšie než akýkoľvek iný obraz od Thomas Sidney Cooper: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 24% z celkového počtu. Potom nasledujú An Evening Drink a Morning, Canterbury Meadows, Kent. Thomas Sidney Cooper mal(a) celkom 2 600 návštev: 1 100 na stránke umelca a 1 500 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 900 návštev. Výber je jasný: Mierny jas (Luminancia) získava 47% návštev, ale predstavuje len 30% katalógu.
Thomas Sidney Cooper: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Thomas Sidney Cooper na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
The Lord Of The Pastures
400 návštev · 23,5%
-
2
An Evening Drink, 1897
200 návštev · 11,8%
-
3
Morning, Canterbury Meadows, Kent, 1869
200 návštev · 11,8%
-
4
Heat Showers in August, 1857
100 návštev · 5,9%
-
5
Mountain Sheep, 1862
100 návštev · 5,9%
-
6
Peasants and Sheep
100 návštev · 5,9%
-
7
Midday Repose, 1866
100 návštev · 5,9%
-
8
The Evening Drink in the Canterbury Meadows, 1851
100 návštev · 5,9%
-
9
A Group of Cattle, 1877
100 návštev · 5,9%
-
10
Cattle Wattering
100 návštev · 5,9%
Ako sa mení počet návštev stránky Thomas Sidney Cooper podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 1 200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Thomas Sidney Cooper podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Thomas Sidney Cooper sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 8,0% | 11,8% |
| Mierny jas | 30,0% | 47,1% |
| Svetlá rovnováha | 54,0% | 35,3% |
| Luminózny | 6,0% | 5,9% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 12,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 50,0% | 64,7% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 17,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 17,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 61,2% | 58,8% |
| Zemité tóny | 32,6% | 35,3% |
| Tmavé tóny | 4,1% | 5,9% |
| Pastelové tóny | 2,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 72,0% | 82,3% |
| Sýte | 16,0% | 17,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 8,0% | 11,8% |
| Vyhlásenie | 86,0% | 88,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 11,8% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 11,8% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 41,2% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 35,3% |
Aké obrazy Thomas Sidney Cooper si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meadows Near Canterbury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Goats and Kids in a Shed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening Drink | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Sheep (also known… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Cattle by a Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants and Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Home Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep in the Highlands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning, Canterbury Meadows… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Lord Of The Pastures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Thomas Sidney Cooper?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Thomas Sidney Cooper a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 400 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 400 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
O Thomas Sidney Cooper na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Thomas Sidney Cooper má najviac návštev?
- The Lord Of The Pastures: 400 návštev, 24% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Thomas Sidney Cooper?
- 2 600 návštev za dvanásť mesiacov, 1 100 na stránke umelca a 1 500 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Thomas Sidney Cooper priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Mierny jas (Luminancia): 47% návštev, 30% katalógu.