Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Wade na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Wade: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Waiting častejšie než akýkoľvek iný obraz od Thomas Wade: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% z celkového počtu. Potom nasledujú The Poacher's Home a Falstaff. Thomas Wade mal(a) celkom 2 100 návštev: 1 400 na stránke umelca a 700 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 50% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 600 návštev. Výber je jasný: Monochromatický (Intenzita farieb) získava 73% návštev, ale predstavuje len 50% katalógu.
Thomas Wade: týchto 8 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
8 najnavštevovanejších obrazov Thomas Wade na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Waiting, 1881
200 návštev · 18,2%
-
2
The Poacher's Home, 1868
200 návštev · 18,2%
-
3
Falstaff
200 návštev · 18,2%
-
4
Carting Turf from Farington Moss, 1868
100 návštev · 9,1%
-
5
William Edmondson Fell, 1861
100 návštev · 9,1%
-
6
The Old Mill, Kirkham
100 návštev · 9,1%
-
7
Man on a White Horse in Mountain Scenery
100 návštev · 9,1%
-
8
The Seamstress
100 návštev · 9,1%
Ako sa mení počet návštev stránky Thomas Wade podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 000 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Thomas Wade podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Thomas Wade sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 60,0% | 63,6% |
| Mäkký tieň | 25,0% | 18,2% |
| Mierny jas | 15,0% | 18,2% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 25,0% | 36,4% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 45,5% |
| Vyvážene jemná | 40,0% | 9,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 5,0% | 9,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 85,0% | 90,9% |
| Tmavé tóny | 5,0% | 9,1% |
| Monochromatické | 10,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 50,0% | 72,7% |
| Vyvážené | 50,0% | 27,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 55,0% | 63,6% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 15,0% | 9,1% |
| Výrazný | 5,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 25,0% | 27,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 5,0% | 9,1% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 5,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 45,0% | 63,6% |
| Jednotná paleta | 45,0% | 27,3% |
Aké obrazy Thomas Wade si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carting Turf from Farington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waiting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The First Night at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Edmondson Fell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 'Come whoam to thi childer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Turf Cutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing Feathers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Where's the boy that minds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a Boy Drawing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Girl Knitting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Thomas Wade?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Thomas Wade a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
O Thomas Wade na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Thomas Wade má najviac návštev?
- Waiting: 200 návštev, 18% všetkých zobrazení. Nad ním je 8 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Thomas Wade?
- 2 100 návštev za dvanásť mesiacov, 1 400 na stránke umelca a 700 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Thomas Wade priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Monochromatický (Intenzita farieb): 73% návštev, 50% katalógu.