Walter UferPopulárne obrazy a údaje o návštevnostiach
1876
–
1936
Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Walter Ufer na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Walter Ufer: údaje, ktoré sú dôležité
Callers je najčastejšie otváranou maandou umelca Walter Ufer: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich At Rest a Cornfield In Taos. Spolu 1 800 návštev: 100 na stránke umelca a 1 700 u obrazov. Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 500 návštevami. Nostalgický (Emocionálny tón) je preferovaný štýl: 40% návštev, 17% katalógu.
Top 10 obrazov Walter Ufer podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Walter Ufer, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
100
1 400
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
0
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Walter Ufer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Walter Ufer?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
33,3%
40,0%
Pokojný
33,3%
40,0%
Klasika
16,7%
20,0%
Nostalgický
16,7%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
50,0%
40,0%
Nostalgický
16,7%
40,0%
Kontemplatívny
16,7%
20,0%
Melancholický
16,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
16,1%
11,8%
Mierny jas
48,4%
52,9%
Svetlá rovnováha
32,3%
35,3%
Luminózny
3,2%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
0,0%
0,0%
Subtelné tóny farieb
29,0%
17,6%
Vyvážene jemná
41,9%
52,9%
Výrazná prítomnosť farieb
29,0%
29,4%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
44,0%
30,8%
Zemité tóny
28,0%
30,8%
Tmavé tóny
20,0%
7,7%
Prírodné témy
8,0%
30,8%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
0,0%
0,0%
Vyvážené
58,1%
58,8%
Sýte
41,9%
41,2%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
9,7%
0,0%
Jemný
12,9%
5,9%
Vyvážený
6,5%
17,6%
Výrazný
25,8%
29,4%
Vyhlásenie
45,2%
47,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
25,8%
11,8%
jemne prepojená paleta
19,4%
29,4%
Vyvážená harmónia
16,1%
23,5%
Silná farebná jednota
35,5%
29,4%
Jednotná paleta
3,2%
5,9%
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Walter Ufer v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Callers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Sleep
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
At Rest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
On the Rio Grande
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pab Shlee
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Callers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cornfield In Taos
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Her Daughter -
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Builders Of The Desert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Panaramic landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je jazykový rozpis publika umelca Walter Ufer?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
100
100,0%
Koľko je denných návštev u Walter Ufer a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
Deň
Návštevy
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
200
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
200
st 4 Nov (predpoveď)
0
Požiadavky na otázky týkajúce sa Walter Ufer
Ktorý obraz od Walter Ufer má najviac zobrazení?
Callers, s 200 návštevami alebo 12% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Walter Ufer na AllPaintingsStore.com?
1 800 za posledných dvanástich mesiacov (100 na stránke umelca, 1 700 na obrazoch).
Existuje štýl Walter Ufer, ktorý návštevníci preferujú?
Áno, Nostalgický (Emocionálny tón): 40% návštev oproti 17% v katalógu.