Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Wang Guangyi na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Wang Guangyi: údaje, ktoré sú dôležité
Virus Carrier No.1 je najčastejšie otváranou maandou umelca Wang Guangyi: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Frozen North Pole No.28 a Black Rationality-Pathology Analysis. Spolu 600 návštev: 0 na stránke umelca a 600 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 500 návštevami. Zemité tóny (Paleta farieb) je preferovaný štýl: 50% návštev, 21% katalógu.
Top 6 obrazov Wang Guangyi podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Wang Guangyi, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Virus Carrier No.1
100 návštev · 16,7%
-
2
Frozen North Pole No.28
100 návštev · 16,7%
-
3
Black Rationality-Pathology Analysis
100 návštev · 16,7%
-
4
Frozen North Pole No.25
100 návštev · 16,7%
-
5
Famous Painting Covered with Quick-Drying Industrial Paint 1-5
100 návštev · 16,7%
-
6
Great Criticism Series Nike
100 návštev · 16,7%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Wang Guangyi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Wang Guangyi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Wang Guangyi?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Výrazné | 50,0% | 25,0% |
| Mystický | 25,0% | 50,0% |
| Dramatické | 12,5% | 25,0% |
| Hravý | 12,5% | 0,0% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tajomný | 25,0% | 50,0% |
| Kontemplatívny | 25,0% | 25,0% |
| Dramatický | 12,5% | 25,0% |
| Výrazný | 25,0% | 0,0% |
| Hravý | 12,5% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,8% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 44,4% | 66,7% |
| Mierny jas | 33,3% | 16,7% |
| Svetlá rovnováha | 7,4% | 16,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 37,0% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 11,1% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 11,1% | 16,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 33,3% | 16,7% |
| Sýta farba | 7,4% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 63,2% | 25,0% |
| Zemité tóny | 21,1% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 10,5% | 25,0% |
| Monochromatické | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 25,9% | 33,3% |
| Vyvážené | 33,3% | 50,0% |
| Sýte | 40,7% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,8% | 16,7% |
| Jemný | 25,9% | 16,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 14,8% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 44,4% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,8% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 18,5% | 16,7% |
| Vyvážená harmónia | 25,9% | 50,0% |
| Silná farebná jednota | 25,9% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 14,8% | 0,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Wang Guangyi v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Great Criticism-Red Parker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Criticism-Marlboro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eastern European Landscapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Rationality-Pathology… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Virus Carrier No.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Frozen North Pole No.28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Post-Classical-The Return o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Post-Classical-Death of Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Rationality-Pathology… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Passport No.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Wang Guangyi?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 100 | 50,0% |
| anglicky | 100 | 50,0% |
Koľko je denných návštev u Wang Guangyi a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 300 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Wang Guangyi
Ktorý obraz od Wang Guangyi má najviac zobrazení?
- Virus Carrier No.1, s 100 návštevami alebo 17% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 6. mieste.
Koľko návštev má Wang Guangyi na AllPaintingsStore.com?
- 600 za posledných dvanástich mesiacov (0 na stránke umelca, 600 na obrazoch).
Existuje štýl Wang Guangyi, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 50% návštev oproti 21% v katalógu.