Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Anderson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Anderson: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Cavalry Embarking At Blackwall častejšie než akýkoľvek iný obraz od William Anderson: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% z celkového počtu. Potom nasledujú 'the Bell' Inn At Erith a A Flagship Departing From The Anchorage. William Anderson mal(a) celkom 1 800 návštev: 200 na stránke umelca a 1 600 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 200 návštev. Výber je jasný: Neutrálne tóny (Paleta farieb) získava 100% návštev, ale predstavuje len 66% katalógu.
William Anderson: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov William Anderson na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Cavalry Embarking At Blackwall
300 návštev · 16,7%
-
2
'the Bell' Inn At Erith
200 návštev · 11,1%
-
3
A Flagship Departing From The Anchorage
200 návštev · 11,1%
-
4
View On The Thames At Greenwich
200 návštev · 11,1%
-
5
View near Deptford
200 návštev · 11,1%
-
6
Hussars Embarking At Deptford
100 návštev · 5,6%
-
7
Dutch Shipping With A Flagship And A States Yacht
100 návštev · 5,6%
-
8
Admiral Sir Robert Calder's Action Off Cape Finisterre -
100 návštev · 5,6%
-
9
Self Portrait
100 návštev · 5,6%
-
10
Shipping in an Estuary, possibly the lower reaches
100 návštev · 5,6%
Ako sa mení počet návštev stránky William Anderson podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 100 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov William Anderson podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od William Anderson sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 5,6% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 5,6% |
| Mierny jas | 50,0% | 44,4% |
| Svetlá rovnováha | 32,0% | 44,4% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 48,0% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 36,0% | 38,9% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 16,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 65,8% | 100,0% |
| Zemité tóny | 31,6% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,0% | 22,2% |
| Vyvážené | 60,0% | 61,1% |
| Sýte | 4,0% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 11,1% |
| Jemný | 18,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 14,0% | 5,6% |
| Výrazný | 18,0% | 11,1% |
| Vyhlásenie | 42,0% | 72,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 5,6% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 61,1% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 22,2% |
Aké obrazy William Anderson si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Shipping off deptford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Cattle Grazing By A S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frederick Augustus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A coastal landscape with fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Erith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London Bridge And St Paul's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of the Nile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View On The Thames At Green… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci William Anderson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| španielsky | 100 | 50,0% |
Koľko návštev za deň má William Anderson a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
O William Anderson na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od William Anderson má najviac návštev?
- Cavalry Embarking At Blackwall: 300 návštev, 17% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca William Anderson?
- 1 800 návštev za dvanásť mesiacov, 200 na stránke umelca a 1 600 na obrazoch.
Aký štýl maľby od William Anderson priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Neutrálne tóny (Paleta farieb): 100% návštev, 66% katalógu.