Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Hemsley na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Hemsley: údaje, ktoré sú dôležité
The young artist je najčastejšie otváranou maandou umelca William Hemsley: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 67% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich The village postman. Spolu 500 návštev: 300 na stránke umelca a 200 u obrazov. Nárast o 100% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 200 návštevami. Pokojný (Kontrast) je preferovaný štýl: 67% návštev, 27% katalógu.
Top 2 obrazov William Hemsley podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom William Hemsley, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Aká je mesačná návštevnosť stránky William Hemsley?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 100 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od William Hemsley?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov William Hemsley?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 36,4% | 66,7% |
| Mäkký tieň | 36,4% | 0,0% |
| Mierny jas | 18,2% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 9,1% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 36,4% | 66,7% |
| Subtelné tóny farieb | 27,3% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 27,3% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,1% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 100,0% |
| Neutrálne tóny | 22,2% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 45,5% | 66,7% |
| Vyvážené | 45,5% | 33,3% |
| Sýte | 9,1% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 27,3% | 66,7% |
| Jemný | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 18,2% | 0,0% |
| Výrazný | 9,1% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 36,4% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 18,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 63,6% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 18,2% | 0,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca William Hemsley v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The young artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Fisherman's Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The village postman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Teaching a Lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Writing a Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expectation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Schoolboy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No Longer The Baby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Too Hot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hayfield - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca William Hemsley?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u William Hemsley a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa William Hemsley
Ktorý obraz od William Hemsley má najviac zobrazení?
- The young artist, s 200 návštevami alebo 67% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 2. mieste.
Koľko návštev má William Hemsley na AllPaintingsStore.com?
- 500 za posledných dvanástich mesiacov (300 na stránke umelca, 200 na obrazoch).
Existuje štýl William Hemsley, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Pokojný (Kontrast): 67% návštev oproti 27% v katalógu.