Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William James Müller na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William James Müller: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca William James Müller na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Scene in Wales: 300 návštev, čo predstavuje 11% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Sand pits, hampstead heath a St benet's abbey. William James Müller celkom zaznamenal 2 600 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 2 100 na jednotlivých obrazoch. Poptávka rastie: počet návštev vzrástol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 2 200 návštevami. Kupujúci preferujú Pokojný (Kontrast): 29% návštev oproti 20% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od William James Müller, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od William James Müller, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Scene in Wales
300 návštev · 10,7%
-
2
Sand pits, hampstead heath
200 návštev · 7,1%
-
3
St benet's abbey
200 návštev · 7,1%
-
4
Landscape with Girl
100 návštev · 3,6%
-
5
Head of a Zingari, Xanthus
100 návštev · 3,6%
-
6
Mountain River with a Boy Fishing
100 návštev · 3,6%
-
7
The baronial hall
100 návštev · 3,6%
-
8
A woody landscape
100 návštev · 3,6%
-
9
Landscape, young anglers
100 návštev · 3,6%
-
10
The Slave Market At Cairo
100 návštev · 3,6%
Aký záujem má každý mesiac o William James Müller?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 1 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Ako často sa pozerajú obrazy od William James Müller?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci William James Müller?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 62,0% | 57,1% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 28,6% |
| Mierny jas | 10,0% | 14,3% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 36,0% | 42,9% |
| Subtelné tóny farieb | 46,0% | 42,9% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 10,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 3,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 90,9% | 87,5% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 6,2% |
| Monochromatické | 0,0% | 6,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 62,0% | 57,1% |
| Vyvážené | 34,0% | 39,3% |
| Sýte | 4,0% | 3,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 20,0% | 28,6% |
| Jemný | 12,0% | 14,3% |
| Vyvážený | 10,0% | 3,6% |
| Výrazný | 14,0% | 10,7% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 42,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,0% | 17,9% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 3,6% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 21,4% |
| Silná farebná jednota | 48,0% | 46,4% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 10,7% |
Aké obrazy od William James Müller sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gillingham on the Medway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The god pan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain River with a Boy F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heidelberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Covered Wagon Crossing a He… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Zingari, Xanthus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An odalisque with a slave i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A woody landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mill at Mells, Somerset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci William James Müller?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| portugalsky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u William James Müller a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
William James Müller: časté otázky
Ktoré obrazy od William James Müller sú najpožadovanejšie?
- Scene in Wales dominuje s 300 návštevami (11% z celkového počtu zobrazení umelca William James Müller). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o William James Müller?
- 2 600 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 2 100 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od William James Müller majú kupujúci najradšej?
- Pokojný (Kontrast): 29% návštev z 20% katalógu.