Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Mactaggart na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Mactaggart: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca William Mactaggart na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Still Life Of Flowers In A White Jug: 200 návštev, čo predstavuje 10% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: The Wigtown Coast a Flower Piece. William Mactaggart celkom zaznamenal 2 100 návštev, z toho 600 na stránke umelca a 1 500 na jednotlivých obrazoch. Poptávka rastie: počet návštev vzrástol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 800 návštevami. Kupujúci preferujú Tmavý (Luminancia): 63% návštev oproti 48% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od William Mactaggart, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od William Mactaggart, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Still Life Of Flowers In A White Jug
200 návštev · 10,5%
-
2
The Wigtown Coast
200 návštev · 10,5%
-
3
Flower Piece
200 návštev · 10,5%
-
4
The Storm, 1890
100 návštev · 5,3%
-
5
Poppies Against The Night Sky
100 návštev · 5,3%
-
6
Craig Ney (drumnadrochit)
100 návštev · 5,3%
-
7
Fields At Pontarme
100 návštev · 5,3%
-
8
Landscape
100 návštev · 5,3%
-
9
On The Esk
100 návštev · 5,3%
-
10
Nocturne
100 návštev · 5,3%
Aký záujem má každý mesiac o William Mactaggart?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Ako často sa pozerajú obrazy od William Mactaggart?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci William Mactaggart?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 48,0% | 63,2% |
| Mäkký tieň | 32,0% | 21,1% |
| Mierny jas | 16,0% | 15,8% |
| Svetlá rovnováha | 2,0% | 0,0% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,0% | 5,3% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 36,8% |
| Vyvážene jemná | 36,0% | 47,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 18,0% | 10,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,3% | 84,6% |
| Tmavé tóny | 24,3% | 15,4% |
| Neutrálne tóny | 5,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 32,0% | 31,6% |
| Vyvážené | 54,0% | 63,2% |
| Sýte | 14,0% | 5,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 40,0% | 36,8% |
| Jemný | 34,0% | 21,1% |
| Vyvážený | 16,0% | 26,3% |
| Výrazný | 4,0% | 10,5% |
| Vyhlásenie | 6,0% | 5,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 50,0% | 42,1% |
| jemne prepojená paleta | 20,0% | 31,6% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 10,5% |
| Silná farebná jednota | 18,0% | 15,8% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké obrazy od William Mactaggart sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poppies Against The Night S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life Of Flowers In A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Reflections | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Telemark, Norway, Revisited | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Studio Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poppies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Poppies Against A Night Sky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storm Cloud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frosty Sunset, Humbie, East… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Leaves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci William Mactaggart?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| holandsky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u William Mactaggart a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
William Mactaggart: časté otázky
Ktoré obrazy od William Mactaggart sú najpožadovanejšie?
- Still Life Of Flowers In A White Jug dominuje s 200 návštevami (10% z celkového počtu zobrazení umelca William Mactaggart). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o William Mactaggart?
- 2 100 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 1 500 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od William Mactaggart majú kupujúci najradšej?
- Tmavý (Luminancia): 63% návštev z 48% katalógu.