Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Mason Brown na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Mason Brown: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú River Landscape in Summer častejšie než akýkoľvek iný obraz od William Mason Brown: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% z celkového počtu. Potom nasledujú Summer Pastures a Peaches in an Upturned Basket. William Mason Brown mal(a) celkom 1 800 návštev: 800 na stránke umelca a 1 000 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 100% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 200 návštev. Výber je jasný: Mierny jas (Luminancia) získava 36% návštev, ale predstavuje len 20% katalógu.
William Mason Brown: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov William Mason Brown na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
River Landscape in Summer, 1856
200 návštev · 18,2%
-
2
Summer Pastures, 1856
100 návštev · 9,1%
-
3
Peaches in an Upturned Basket, 1870
100 návštev · 9,1%
-
4
Still Life with Peaches and Marble Vase, 1882
100 návštev · 9,1%
-
5
Still Life with Fruit and Vase
100 návštev · 9,1%
-
6
Peaches with White Plate, 1880
100 návštev · 9,1%
-
7
Still Life with Cantaloupe
100 návštev · 9,1%
-
8
Three Men in a Landscape, 1855
100 návštev · 9,1%
-
9
Still Life with Melon, Peach, Fruit-Filled Compote and Glass of Wine on a Marble Table Top
100 návštev · 9,1%
-
10
Winter in the Country
100 návštev · 9,1%
Ako sa mení počet návštev stránky William Mason Brown podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov William Mason Brown podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od William Mason Brown sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 45,5% | 36,4% |
| Mäkký tieň | 20,4% | 18,2% |
| Mierny jas | 20,4% | 36,4% |
| Svetlá rovnováha | 13,6% | 9,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 6,8% | 9,1% |
| Subtelné tóny farieb | 43,2% | 27,3% |
| Vyvážene jemná | 38,6% | 54,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 11,4% | 9,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 63,2% | 75,0% |
| Neutrálne tóny | 23,7% | 12,5% |
| Tmavé tóny | 13,2% | 12,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 13,6% | 9,1% |
| Vyvážené | 81,8% | 90,9% |
| Sýte | 4,5% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,5% | 0,0% |
| Jemný | 13,6% | 18,2% |
| Vyvážený | 6,8% | 0,0% |
| Výrazný | 20,4% | 18,2% |
| Vyhlásenie | 54,5% | 63,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 11,4% | 9,1% |
| jemne prepojená paleta | 18,2% | 18,2% |
| Vyvážená harmónia | 18,2% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 45,5% | 54,5% |
| Jednotná paleta | 6,8% | 18,2% |
Aké obrazy William Mason Brown si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mound of Cherries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raspberries in a Wooded Lan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Pastures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Peaches in an Upturned Bask… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Two Indians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape in Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still Life (also known as F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peaches and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tiptree Hall and Farm, Essex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still LIfe Pansies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci William Mason Brown?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| litovsky | 100 | 50,0% |
| slovensky | 100 | 50,0% |
Koľko návštev za deň má William Mason Brown a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 300 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 400 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 500 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
O William Mason Brown na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od William Mason Brown má najviac návštev?
- River Landscape in Summer: 200 návštev, 18% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca William Mason Brown?
- 1 800 návštev za dvanásť mesiacov, 800 na stránke umelca a 1 000 na obrazoch.
Aký štýl maľby od William Mason Brown priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Mierny jas (Luminancia): 36% návštev, 20% katalógu.