Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Oliver na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Oliver: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú View From No.2 High Street Looking Down Church Street, Leominster častejšie než akýkoľvek iný obraz od William Oliver: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 22% z celkového počtu. Potom nasledujú Main Gallery Of The Louvre, Paris a Interior Of The Church Of St Michael, Munich, Germany. William Oliver mal(a) celkom 1 600 návštev: 700 na stránke umelca a 900 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 500 návštev. Výber je jasný: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získava 56% návštev, ale predstavuje len 22% katalógu.
William Oliver: týchto 8 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
8 najnavštevovanejších obrazov William Oliver na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
View From No.2 High Street Looking Down Church Street, Leominster
200 návštev · 22,2%
-
2
Main Gallery Of The Louvre, Paris
100 návštev · 11,1%
-
3
Interior Of The Church Of St Michael, Munich, Germany
100 návštev · 11,1%
-
4
Rembrandt's Studio
100 návštev · 11,1%
-
5
Antwerp Cathedral, Belgium
100 návštev · 11,1%
-
6
Interior Of St Peter's Basilica, Rome
100 návštev · 11,1%
-
7
Interior Of St Sulpice, Paris
100 návštev · 11,1%
-
8
Caroline Ann Davis
100 návštev · 11,1%
Ako sa mení počet návštev stránky William Oliver podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov William Oliver podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od William Oliver sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 50,0% | 33,3% |
| Mäkký tieň | 19,4% | 33,3% |
| Mierny jas | 22,2% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 5,6% | 0,0% |
| Luminózny | 2,8% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 33,3% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 19,4% | 11,1% |
| Vyvážene jemná | 22,2% | 55,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 22,2% | 33,3% |
| Sýta farba | 2,8% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 60,0% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 25,7% | 33,3% |
| Monochromatické | 8,6% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 5,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 41,7% | 11,1% |
| Vyvážené | 41,7% | 66,7% |
| Sýte | 16,7% | 22,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 44,4% | 11,1% |
| Jemný | 33,3% | 44,4% |
| Vyvážený | 5,6% | 22,2% |
| Výrazný | 5,6% | 22,2% |
| Vyhlásenie | 11,1% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 5,6% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 5,6% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 47,2% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 41,7% | 55,6% |
Aké obrazy William Oliver si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Interior Of A Large Cou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait, Aged - (16) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait In Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rembrandt's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Main Gallery Of The Louvre,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hampton Court Palace Interi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man In A Top Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci William Oliver?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má William Oliver a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
O William Oliver na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od William Oliver má najviac návštev?
- View From No.2 High Street Looking Down Church Street, Leominster: 200 návštev, 22% všetkých zobrazení. Nad ním je 8 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca William Oliver?
- 1 600 návštev za dvanásť mesiacov, 700 na stránke umelca a 900 na obrazoch.
Aký štýl maľby od William Oliver priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 56% návštev, 22% katalógu.