Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Strutt na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Strutt: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú A warm response častejšie než akýkoľvek iný obraz od William Strutt: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 42% z celkového počtu. Potom nasledujú David's first victory a Cultivating an Acquaintance. William Strutt mal(a) celkom 1 700 návštev: 600 na stránke umelca a 1 100 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 300 návštev. Výber je jasný: Dramatický (Emocionálny tón) získava 100% návštev, ale predstavuje len 33% katalógu.
William Strutt: týchto 7 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
7 najnavštevovanejších obrazov William Strutt na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
A warm response
500 návštev · 41,7%
-
2
David's first victory
200 návštev · 16,7%
-
3
Cultivating an Acquaintance
100 návštev · 8,3%
-
4
Thomas strutt
100 návštev · 8,3%
-
5
Beneath An Angel's Wing
100 návštev · 8,3%
-
6
Nubian playing tambourine
100 návštev · 8,3%
-
7
Study of a man on a camel
100 návštev · 8,3%
Ako sa mení počet návštev stránky William Strutt podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov William Strutt podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od William Strutt sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Dramatický | 33,3% | 100,0% |
| Romantický | 33,3% | 0,0% |
| Zúfalý a vážny | 33,3% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 35,3% | 8,3% |
| Mäkký tieň | 11,8% | 41,7% |
| Mierny jas | 29,4% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 17,6% | 8,3% |
| Luminózny | 5,9% | 8,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 35,3% | 25,0% |
| Subtelné tóny farieb | 23,5% | 8,3% |
| Vyvážene jemná | 23,5% | 66,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 17,6% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 58,8% | 75,0% |
| Neutrálne tóny | 29,4% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 11,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 41,2% | 25,0% |
| Vyvážené | 47,1% | 66,7% |
| Sýte | 11,8% | 8,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 17,6% | 8,3% |
| Jemný | 11,8% | 8,3% |
| Vyvážený | 11,8% | 0,0% |
| Výrazný | 11,8% | 50,0% |
| Vyhlásenie | 47,1% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 5,9% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 11,8% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 64,7% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 17,6% | 8,3% |
Aké obrazy William Strutt si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maria Elizabeth O'Mullane a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hare Pomare and his wife Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A warm response | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 200 | 0 |
| Thomas strutt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Thursday, February 6t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a man on a camel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Nubian playing tambourine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Study of an East Indian's H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beneath An Angel's Wing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The gamekeeper's companion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci William Strutt?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má William Strutt a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 100 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 200 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 200 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
O William Strutt na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od William Strutt má najviac návštev?
- A warm response: 500 návštev, 42% všetkých zobrazení. Nad ním je 7 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca William Strutt?
- 1 700 návštev za dvanásť mesiacov, 600 na stránke umelca a 1 100 na obrazoch.
Aký štýl maľby od William Strutt priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Dramatický (Emocionálny tón): 100% návštev, 33% katalógu.