Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William York Macgregor na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William York Macgregor: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú The Carse of Lecropt častejšie než akýkoľvek iný obraz od William York Macgregor: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% z celkového počtu. Potom nasledujú Nethy bridge a Stirling castle. William York Macgregor mal(a) celkom 1 500 návštev: 400 na stránke umelca a 1 100 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 300 návštev. Výber je jasný: Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získava 55% návštev, ale predstavuje len 32% katalógu.
William York Macgregor: týchto 8 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
8 najnavštevovanejších obrazov William York Macgregor na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
The Carse of Lecropt
200 návštev · 18,2%
-
2
Nethy bridge
200 návštev · 18,2%
-
3
Stirling castle
200 návštev · 18,2%
-
4
The Sands at Morar
100 návštev · 9,1%
-
5
Near st andrews
100 návštev · 9,1%
-
6
The convent, twilight
100 návštev · 9,1%
-
7
St Jean de Luz
100 návštev · 9,1%
-
8
Chepstow castle
100 návštev · 9,1%
Ako sa mení počet návštev stránky William York Macgregor podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov William York Macgregor podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od William York Macgregor sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 22,5% | 0,0% |
| Mierny jas | 60,0% | 81,8% |
| Svetlá rovnováha | 17,5% | 18,2% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 50,0% | 54,5% |
| Vyvážene jemná | 27,5% | 45,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,5% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 54,2% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 37,5% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 4,2% | 0,0% |
| Prírodné témy | 4,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 20,0% | 18,2% |
| Vyvážené | 72,5% | 81,8% |
| Sýte | 7,5% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,0% | 9,1% |
| Jemný | 17,5% | 27,3% |
| Vyvážený | 15,0% | 18,2% |
| Výrazný | 32,5% | 9,1% |
| Vyhlásenie | 30,0% | 36,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 22,5% | 18,2% |
| jemne prepojená paleta | 12,5% | 9,1% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 32,5% | 54,5% |
| Jednotná paleta | 22,5% | 18,2% |
Aké obrazy William York Macgregor si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Quarry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Vegetable Stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Melrose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch a' Ghille Ghobaich, Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The quarry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The vegetable stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westerton, Bridge of Allan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Carse of Stirling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanish town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Castle on a Cliff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci William York Macgregor?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má William York Macgregor a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
O William York Macgregor na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od William York Macgregor má najviac návštev?
- The Carse of Lecropt: 200 návštev, 18% všetkých zobrazení. Nad ním je 8 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca William York Macgregor?
- 1 500 návštev za dvanásť mesiacov, 400 na stránke umelca a 1 100 na obrazoch.
Aký štýl maľby od William York Macgregor priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 55% návštev, 32% katalógu.