Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Zanobi Strozzi na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Zanobi Strozzi: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Zanobi Strozzi na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Camaldolese Friars in Choir: 1 200 návštev, čo predstavuje 43% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: The Abduction of Helen a The Annunciation. Zanobi Strozzi celkom zaznamenal 3 100 návštev, z toho 800 na stránke umelca a 2 300 na jednotlivých obrazoch. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 2 000 návštevami. Kupujúci si prezerajú na pou počítače (71%) a telefóny (29%). Kupujúci preferujú Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 93% návštev oproti 50% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od Zanobi Strozzi, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od Zanobi Strozzi, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
500
1 500
Aug 2026
100
400
Sep 2026
0
0
Okt 2026
100
400
Ako často sa pozerajú obrazy od Zanobi Strozzi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Zanobi Strozzi?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Éterický
44,4%
81,0%
Pokojný
11,1%
9,5%
Mystický
16,7%
0,0%
Klasika
11,1%
0,0%
Inšpiratívny
5,6%
4,8%
Zázračný luxus
5,6%
4,8%
Pokojná atmosféra
5,6%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
72,2%
85,7%
Kontemplatívny
11,1%
4,8%
Pokojná
5,6%
4,8%
Energický
5,6%
4,8%
Napätý
5,6%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
15,4%
3,6%
Mäkký tieň
38,5%
60,7%
Mierny jas
23,1%
21,4%
Svetlá rovnováha
19,2%
10,7%
Luminózny
3,9%
3,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
7,7%
0,0%
Subtelné tóny farieb
19,2%
3,6%
Vyvážene jemná
50,0%
92,9%
Výrazná prítomnosť farieb
23,1%
3,6%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
54,2%
85,7%
Neutrálne tóny
25,0%
10,7%
Tmavé tóny
20,8%
3,6%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
15,4%
0,0%
Vyvážené
61,5%
92,9%
Sýte
23,1%
7,1%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
3,9%
0,0%
Jemný
19,2%
10,7%
Vyvážený
15,4%
50,0%
Výrazný
34,6%
7,1%
Vyhlásenie
26,9%
32,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
15,4%
28,6%
jemne prepojená paleta
11,5%
7,1%
Vyvážená harmónia
19,2%
7,1%
Silná farebná jednota
38,5%
53,6%
Jednotná paleta
15,4%
3,6%
Aké obrazy od Zanobi Strozzi sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Madonna and Child with Ange…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Camaldolese Friars in Choir
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Virgin and Child with Four…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scenes from the Story of Su…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saints Zenobius, Francis an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Altarpiece of Saint Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Last Judgement
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Nativity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké zariadenia používajú kupujúci na prehliadanie Zanobi Strozzi?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
2 200
71,0%
telefóny
900
29,0%
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Zanobi Strozzi?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
100
100,0%
Koľko je denných návštev u Zanobi Strozzi a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
100
so 17 Okt
100
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
300
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
100
st 28 Okt
0
št 29 Okt
100
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
200
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov (predpoveď)
200
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
100
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
200
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
100
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
200
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
100
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
Zanobi Strozzi: časté otázky
Ktoré obrazy od Zanobi Strozzi sú najpožadovanejšie?
Camaldolese Friars in Choir dominuje s 1 200 návštevami (43% z celkového počtu zobrazení umelca Zanobi Strozzi). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o Zanobi Strozzi?
3 100 návštev za dvanásť mesiacov: 800 na stránke umelca a 2 300 pri jednotlivých obrazoch.
Na akých zariadeniach si kupujúci prezerávajú diela Zanobi Strozzi?
Kupujúci si prechádzajú na pou počítače (71%) a telefóny (29%); pou počítače predstavujú 71% návštev.
Ktorý typ obrazov od Zanobi Strozzi majú kupujúci najradšej?
Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 93% návštev z 50% katalógu.