Jamstvo za povračilo denarja · 100 dni Brezplačna svetovna dostava
449.514umetninine 30.612umetniki 4.658muzeji 32jeziki

Allen Spatz Popularna slika in podatki o obiskih

1948 – 1980

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Allen Spatz na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Allen Spatz: številke, ki štejejo

Nelson Gonzalez and Yomo Toro je slika, ki jo je Allen Spatz najpogosteje odprel: 100 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 17% umetnikovih ogledov. Nadzaluje ga Johnny Pacheco in Cachao on bass 1. Skupno 800 obiskov: 200 na strani umetnika in 600 obiskov slik. Znižanje za 100% med Avg 2026 in Sep 2026. Najboljši mesec: Jul 2026 z 600 obiskov. Mehak senčni del (Luminenca) je preferred slog: 83% obiskov, 44% kataloga.

6 najbolj obiskovanych slik umetnika Allen Spatz

Uvrščeno po obiskih na AllPaintingsStore.com v zadnjih dvanajstih mesecih, ne po oceni kataloga. 1. uvrstitev je slika avtorja Allen Spatz, ki jo ljudje najpogosteje odprejo.

  1. Nelson Gonzalez and Yomo Toro 1 Nelson Gonzalez and Yomo Toro, 2005 100 obiskov · 16,7%
  2. Johnny Pacheco 2 Johnny Pacheco, 2005 100 obiskov · 16,7%
  3. Cachao on bass 1 3 Cachao on bass 1, 2000 100 obiskov · 16,7%
  4. Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage 4 Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage, 2000 100 obiskov · 16,7%
  5. Yomo Toro 5 Yomo Toro, 2000 100 obiskov · 16,7%
  6. El Gran Combo Performing at Madison Square Garden 6 El Gran Combo Performing at Madison Square Garden, 2001 100 obiskov · 16,7%

Kakšna je mesečna obiskovalnost strani umetnika Allen Spatz?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Prikaži tabelo
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 2026100500
Avg 20261000
Sep 202600

Koliko je mesečni promet na slikah umetnika Allen Spatz?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna je mesečna prodaja najbolj priljubljenih slik umetnika Allen Spatz?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Prikaži tabelo
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Roberto Roena000000000000
Cachao on Bass 6000000000000
Cachao on Bass 7000000000000
Nelson Gonzalez and Yomo To…00000000010000
Johnny Pacheco000000000000
Cachao on bass 100000000010000
Yomo Toro The King of Cuatro000000000000
Cachao y su Orquestra 1000000000000
Cachao on Bass 5000000000000
Cachao on bass 4000000000000

Kakav je jezikovni profil občinstva umetnika Allen Spatz?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Prikaži tabelo
JezikObiskovDeli
Angleščina200100,0%

Koliko dnevnih obiskov ima Allen Spatz in kakšna je napoved?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Prikaži tabelo
DanObiskov
čet 24 Sep0
pet 25 Sep0
sob 26 Sep0
ned 27 Sep0
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt100
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt100
sre 14 Okt0
čet 15 Okt (napovedano)0
pet 16 Okt (napovedano)0
sob 17 Okt (napovedano)0
ned 18 Okt (napovedano)0
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)100
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)200
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)200
sre 4 Nov (napovedano)0

Vprašanja o zahtevah za Allen Spatz

Katero sliko je največ gledalac Allen Spatz?

Nelson Gonzalez and Yomo Toro, s 100 obiskov ali 17% ogledov. Celoten seznam sega do ranke 6.

Koliko obiskov ima Allen Spatz na AllPaintingsStore.com?

800 v dvanasteh mesecih (200 na strani umetnika, 600 na slikah).

Ali imajo obiskovalci raje določen slog umetnika Allen Spatz?

Da, Mehak senčni del (Luminenca): 83% obiskov v primerjavi s 44% kataloga.