Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Andrew Melrose na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Andrew Melrose: številke, ki štejejo
Communipaw (also known as Jersey City, between Newark and New York Bays) je slika, ki jo je Andrew Melrose najpogosteje odprel: 200 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 29% umetnikovih ogledov. Nadzaluje ga Westward the Star of Empire Takes its Way: Near Council Bluffs, Iowa in Valley of the Hackensack from the Estate of L. Becker, Esq, Union City, New Jersey. Skupno 1.100 obiskov: 400 na strani umetnika in 700 obiskov slik. Najboljši mesec: Jul 2026 z 1.000 obiskov. Mehak senčni del (Luminenca) je preferred slog: 57% obiskov, 19% kataloga.
6 najbolj obiskovanych slik umetnika Andrew Melrose
Uvrščeno po obiskih na AllPaintingsStore.com v zadnjih dvanajstih mesecih, ne po oceni kataloga. 1. uvrstitev je slika avtorja Andrew Melrose, ki jo ljudje najpogosteje odprejo.
-
1
Communipaw (also known as Jersey City, between Newark and New York Bays), 1872
200 obiskov · 28,6%
-
2
Westward the Star of Empire Takes its Way: Near Council Bluffs, Iowa, 1867
100 obiskov · 14,3%
-
3
Valley of the Hackensack from the Estate of L. Becker, Esq, Union City, New Jersey
100 obiskov · 14,3%
-
4
The Old Oaken Bucket
100 obiskov · 14,3%
-
5
Near Harper's Ferry
100 obiskov · 14,3%
-
6
Ships Coming Onto Shore
100 obiskov · 14,3%
Kakšna je mesečna obiskovalnost strani umetnika Andrew Melrose?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži tabelo
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 600 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Koliko je mesečni promet na slikah umetnika Andrew Melrose?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela izmed slik avtorja Andrew Melrose si kupci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži tabelo
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 6,2% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 18,8% | 57,1% |
| Subtilna svetlobnost | 46,9% | 42,9% |
| Svetla ravnovesja | 25,0% | 0,0% |
| Luminosno | 3,1% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 12,5% | 0,0% |
| Subtilne barve | 53,1% | 42,9% |
| Uravnomerno mehka | 28,1% | 57,1% |
| Izrazita prisotnost barv | 6,2% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 18,8% | 14,3% |
| Uravnotežen | 71,9% | 85,7% |
| Živopisno | 9,4% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 3,1% | 0,0% |
| Ravnovesje | 6,2% | 14,3% |
| Izrazit | 12,5% | 28,6% |
| Izjava | 78,1% | 57,1% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 28,1% | 57,1% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 12,5% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 15,6% | 28,6% |
| Močna barvna enotnost | 37,5% | 14,3% |
| Usklajenana paleta barv | 6,2% | 0,0% |
Kakšna je mesečna prodaja najbolj priljubljenih slik umetnika Andrew Melrose?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži tabelo
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Whiskey Still by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Washington, DC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westward the Star of Empire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sioux Tribe on the Platte R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Traveling Through Mount Man… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valley of the Hackensack fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View Of Washington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount Shasta, California | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Deleware Water Gap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je jezikovni profil občinstva umetnika Andrew Melrose?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima Andrew Melrose in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži tabelo
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pon 21 Sep | 0 |
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 100 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 100 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 100 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o zahtevah za Andrew Melrose
Katero sliko je največ gledalac Andrew Melrose?
- Communipaw (also known as Jersey City, between Newark and New York Bays), s 200 obiskov ali 29% ogledov. Celoten seznam sega do ranke 6.
Koliko obiskov ima Andrew Melrose na AllPaintingsStore.com?
- 1.100 v dvanasteh mesecih (400 na strani umetnika, 700 na slikah).
Ali imajo obiskovalci raje določen slog umetnika Andrew Melrose?
- Da, Mehak senčni del (Luminenca): 57% obiskov v primerjavi s 19% kataloga.