Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Antonio Muñoz Degrain na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Antonio Muñoz Degrain: pogled kupcev
Kupci El Safo odpirajo pogostejše kot kateri koli drugi naslov avtorja Antonio Muñoz Degrain: 1.400 obiskov v dvanajstih mesecih, kar predstavlja 25% skupnega dela. Nato sledijo Granada in Rinconete y Cortadillo. Antonio Muñoz Degrain je prejel 7.000 obiskov: 1.800 na strani umetnika in 5.200 obiskov slik. Trend je pozitiven: v Sep 2026 je bilo 250% več obiskov kot v Avg 2026. Najboljši mesec je bil Jul 2026: 5.100 obiskov. Obiske po napravah: naprave (76%) in telefoni (24%). Okus je jasen: Nežen (Kontrast) dobi 40% obiskov, vendar predstavlja le 20% kataloga.
Antonio Muñoz Degrain: 10 slik, ki jih kupci najprej ogledajo
10 slik umetnika Antonio Muñoz Degrain z največ najtejših obiskov na platformi AllPaintingsStore.com v dvanajstih mesecih, najbolj obiskane so na prvem mestu.
-
1
El Safo
1.400 obiskov · 24,6%
-
2
Granada
300 obiskov · 5,3%
-
3
Rinconete y Cortadillo
300 obiskov · 5,3%
-
4
Pitonisa. Estudio
200 obiskov · 3,5%
-
5
Fuente de la Sultana
200 obiskov · 3,5%
-
6
Mujer Sentada
200 obiskov · 3,5%
-
7
Escena en Cuba
200 obiskov · 3,5%
-
8
Un peregrino
200 obiskov · 3,5%
-
9
Magdalena contemplando a Jesús
200 obiskov · 3,5%
-
10
Jerusalén (olivos y lirios)
100 obiskov · 1,8%
Kako se obiški strani umetnika Antonio Muñoz Degrain spreminjajo po meseh?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Odprite podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1.000 | 4.100 |
| Avg 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 700 | 700 |
Kako se na mesec spreminja število obiskov slik umetnika Antonio Muñoz Degrain?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Antonio Muñoz Degrain se podudabajo s izbiro kupcev?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Odprite podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 34,0% | 43,9% |
| Mehak senčni del | 44,0% | 45,6% |
| Subtilna svetlobnost | 18,0% | 10,5% |
| Svetla ravnovesja | 4,0% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 8,0% | 28,1% |
| Subtilne barve | 26,0% | 15,8% |
| Uravnomerno mehka | 36,0% | 40,4% |
| Izrazita prisotnost barv | 30,0% | 15,8% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 56,4% | 64,1% |
| Temni toni | 41,0% | 35,9% |
| Nevtralne barve | 2,6% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 18,0% | 33,3% |
| Uravnotežen | 64,0% | 56,1% |
| Živopisno | 18,0% | 10,5% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 12,0% | 5,3% |
| Nežen | 20,0% | 40,4% |
| Ravnovesje | 18,0% | 10,5% |
| Izrazit | 22,0% | 17,5% |
| Izjava | 28,0% | 26,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 14,0% | 33,3% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 8,0% | 7,0% |
| Ravnovesna harmonija | 12,0% | 5,3% |
| Močna barvna enotnost | 36,0% | 29,8% |
| Usklajenana paleta barv | 30,0% | 24,6% |
Katera dela umetnika Antonio Muñoz Degrain so najbolj zanimiva mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Odprite podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El Safo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 200 | 300 |
| Pitonisa. Estudio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Desdémona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Granada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Dama adornando un altar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Puesto ya el pie en el estr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Descendimiento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fuente de la Sultana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Un peregrino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| El Anacoreta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podalnik naprav za občinstvo umetnika Antonio Muñoz Degrain?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Odprite podatke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 5.300 | 75,7% |
| telefoni | 1.700 | 24,3% |
V katerih jezikih brskajo kupci umetnika Antonio Muñoz Degrain?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Odprite podatke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 200 | 40,0% |
| Francoščina | 200 | 40,0% |
| Španščina | 100 | 20,0% |
Koliko obiskov na dan ima Antonio Muñoz Degrain in kaj sledi tem?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Odprite podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 100 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 100 |
| tor 29 Sep | 300 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 100 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
O Antonio Muñoz Degrain na AllPaintingsStore.com
Katera slika avtorja Antonio Muñoz Degrain ima največ obiskov?
- El Safo: 1.400 obiskov, 25% ogledov. Na višjih mestih je 10 slik.
Koliko znaša publikacija umetnika Antonio Muñoz Degrain?
- 7.000 obiskov v dvanajstih mesecih, 1.800 na strani umetnika in 5.200 na slikah.
Katere naprave uporabljajo obiskovalci umetnika Antonio Muñoz Degrain?
- Podelitev obiskov je naprave (76%) in telefoni (24%); na prvem mestu je naprave z 76%.
Kateri slog slikarstva Antonio Muñoz Degrain privablja kupce?
- Slike Nežen (Kontrast): 40% obiskov, 20% kataloga.