Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Auguste Pointelin na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Auguste Pointelin: številke, ki štejejo
Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne) je slika, ki jo je Auguste Pointelin najpogosteje odprel: 400 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 18% umetnikovih ogledov. Nadzaluje ga River at dusk. The Loue. in Chênes au crépuscule. Skupno 2.500 obiskov: 500 na strani umetnika in 2.000 obiskov slik. Povečanje za 40% med Sep 2026 in Okt 2026. Najboljši mesec: Jul 2026 z 1.300 obiskov. Izjava (Kontrast) je preferred slog: 86% obiskov, 66% kataloga.
10 najbolj obiskovanych slik umetnika Auguste Pointelin
Uvrščeno po obiskih na AllPaintingsStore.com v zadnjih dvanajstih mesecih, ne po oceni kataloga. 1. uvrstitev je slika avtorja Auguste Pointelin, ki jo ljudje najpogosteje odprejo.
-
1
Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne)
400 obiskov · 18,2%
-
2
River at dusk. The Loue.
200 obiskov · 9,1%
-
3
Chênes au crépuscule
200 obiskov · 9,1%
-
4
Clartés lointaines du soir dans le Jura
200 obiskov · 9,1%
-
5
Peupliers au crépuscule
200 obiskov · 9,1%
-
6
Bords de rivière
200 obiskov · 9,1%
-
7
Paysage
200 obiskov · 9,1%
-
8
Dans l'engoulevent (Jura)
100 obiskov · 4,5%
-
9
Clairière
100 obiskov · 4,5%
-
10
Le plateau
100 obiskov · 4,5%
Kakšna je mesečna obiskovalnost strani umetnika Auguste Pointelin?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži tabelo
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.100 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
| Okt 2026 | 200 | 500 |
Koliko je mesečni promet na slikah umetnika Auguste Pointelin?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela izmed slik avtorja Auguste Pointelin si kupci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži tabelo
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 3,5% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 24,1% | 27,3% |
| Subtilna svetlobnost | 27,6% | 22,7% |
| Svetla ravnovesja | 44,8% | 50,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 41,4% | 40,9% |
| Subtilne barve | 34,5% | 31,8% |
| Uravnomerno mehka | 10,3% | 13,6% |
| Izrazita prisotnost barv | 13,8% | 13,6% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 60,0% | 68,4% |
| Zemljani toni | 24,0% | 15,8% |
| Temni toni | 16,0% | 15,8% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 48,3% | 40,9% |
| Uravnotežen | 41,4% | 50,0% |
| Živopisno | 10,3% | 9,1% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 13,8% | 4,5% |
| Ravnovesje | 6,9% | 0,0% |
| Izrazit | 13,8% | 9,1% |
| Izjava | 65,5% | 86,4% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 3,5% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 3,5% | 18,2% |
| Ravnovesna harmonija | 6,9% | 4,5% |
| Močna barvna enotnost | 37,9% | 31,8% |
| Usklajenana paleta barv | 48,3% | 45,5% |
Kakšna je mesečna prodaja najbolj priljubljenih slik umetnika Auguste Pointelin?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži tabelo
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dans l'engoulevent (Jura) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Festival Sta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clairière | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Plains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les fonds de Brézin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Combe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Lande au crépuscule Lande à… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fin d'été | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je jezikovni profil občinstva umetnika Auguste Pointelin?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži tabelo
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 200 | 50,0% |
| Francoščina | 200 | 50,0% |
Koliko dnevnih obiskov ima Auguste Pointelin in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži tabelo
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 200 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 200 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 200 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 100 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 100 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 100 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 100 |
Vprašanja o zahtevah za Auguste Pointelin
Katero sliko je največ gledalac Auguste Pointelin?
- Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne), s 400 obiskov ali 18% ogledov. Celoten seznam sega do ranke 10.
Koliko obiskov ima Auguste Pointelin na AllPaintingsStore.com?
- 2.500 v dvanasteh mesecih (500 na strani umetnika, 2.000 na slikah).
Ali imajo obiskovalci raje določen slog umetnika Auguste Pointelin?
- Da, Izjava (Kontrast): 86% obiskov v primerjavi s 66% kataloga.