Jamstvo za povračilo denarja · 100 dni Brezplačna svetovna dostava
449.514umetninine 30.612umetniki 4.658muzeji 32jeziki

Beatrice Kreloff Kaj gledajo kupci

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Beatrice Kreloff na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Beatrice Kreloff: pogled kupcev

Kupci Figure 13 odpirajo pogostejše kot kateri koli drugi naslov avtorja Beatrice Kreloff: 200 obiskov v dvanajstih mesecih, kar predstavlja 33% skupnega dela. Nato sledijo Figure 8 in Figure 17. Beatrice Kreloff je prejel 1.000 obiskov: 400 na strani umetnika in 600 obiskov slik. Najboljši mesec je bil Jul 2026: 900 obiskov. Okus je jasen: Luminosno (Luminenca) dobi 33% obiskov, vendar predstavlja le 8% kataloga.

Beatrice Kreloff: 5 slik, ki jih kupci najprej ogledajo

5 slik umetnika Beatrice Kreloff z največ najtejših obiskov na platformi AllPaintingsStore.com v dvanajstih mesecih, najbolj obiskane so na prvem mestu.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 obiskov · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 obiskov · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 obiskov · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 obiskov · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 obiskov · 16,7%

Kako se obiški strani umetnika Beatrice Kreloff spreminjajo po meseh?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Odprite podatke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 2026400500
Avg 202600
Sep 202600

Kako se na mesec spreminja število obiskov slik umetnika Beatrice Kreloff?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera dela umetnika Beatrice Kreloff so najbolj zanimiva mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Odprite podatke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

V katerih jezikih brskajo kupci umetnika Beatrice Kreloff?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Koliko obiskov na dan ima Beatrice Kreloff in kaj sledi tem?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Odprite podatke
DanObiskov
pet 25 Sep0
sob 26 Sep0
ned 27 Sep0
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt0
pet 16 Okt (napovedano)0
sob 17 Okt (napovedano)0
ned 18 Okt (napovedano)0
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0

O Beatrice Kreloff na AllPaintingsStore.com

Katera slika avtorja Beatrice Kreloff ima največ obiskov?

Figure 13: 200 obiskov, 33% ogledov. Na višjih mestih je 5 slik.

Koliko znaša publikacija umetnika Beatrice Kreloff?

1.000 obiskov v dvanajstih mesecih, 400 na strani umetnika in 600 na slikah.

Kateri slog slikarstva Beatrice Kreloff privablja kupce?

Slike Luminosno (Luminenca): 33% obiskov, 8% kataloga.