Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Carlos de Haes na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Carlos de Haes: pogled kupcev
Kupci Left channel odpirajo pogostejše kot kateri koli drugi naslov avtorja Carlos de Haes: 300 obiskov v dvanajstih mesecih, kar predstavlja 33% skupnega dela. Nato sledijo Picos de Europa in Mountains in Asturias. Carlos de Haes je prejel 1.100 obiskov: 300 na strani umetnika in 800 obiskov slik. Momentum se je upo慢nil: 50% manj obiskov v obdobju Sep 2026 kot v obdobju Avg 2026. Najboljši mesec je bil Jul 2026: 800 obiskov. Okus je jasen: Usklajenana paleta barv (Barvna harmonija) dobi 67% obiskov, vendar predstavlja le 28% kataloga.
Carlos de Haes: 7 slik, ki jih kupci najprej ogledajo
7 slik umetnika Carlos de Haes z največ najtejših obiskov na platformi AllPaintingsStore.com v dvanajstih mesecih, najbolj obiskane so na prvem mestu.
Kako se obiški strani umetnika Carlos de Haes spreminjajo po meseh?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Odprite podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 500 |
| Avg 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Kako se na mesec spreminja število obiskov slik umetnika Carlos de Haes?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Carlos de Haes se podudabajo s izbiro kupcev?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Odprite podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 3,5% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 27,6% | 33,3% |
| Subtilna svetlobnost | 48,3% | 55,6% |
| Svetla ravnovesja | 20,7% | 11,1% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 27,6% | 11,1% |
| Subtilne barve | 37,9% | 22,2% |
| Uravnomerno mehka | 31,0% | 55,6% |
| Izrazita prisotnost barv | 3,5% | 11,1% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 24,1% | 11,1% |
| Uravnotežen | 62,1% | 55,6% |
| Živopisno | 13,8% | 33,3% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 6,9% | 0,0% |
| Ravnovesje | 3,5% | 0,0% |
| Izrazit | 27,6% | 33,3% |
| Izjava | 62,1% | 66,7% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 10,3% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 20,7% | 22,2% |
| Močna barvna enotnost | 41,4% | 11,1% |
| Usklajenana paleta barv | 27,6% | 66,7% |
Katera dela umetnika Carlos de Haes so najbolj zanimiva mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Odprite podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Picos de Europa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outskirts of the Monasterio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in the Dauphinoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Monasterio de Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Landscape. Recollections… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wrecked Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape of Forest and Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato de Haes por Madrazo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih brskajo kupci umetnika Carlos de Haes?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Odprite podatke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 100 | 100,0% |
Koliko obiskov na dan ima Carlos de Haes in kaj sledi tem?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Odprite podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 100 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 200 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 200 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
O Carlos de Haes na AllPaintingsStore.com
Katera slika avtorja Carlos de Haes ima največ obiskov?
- Left channel: 300 obiskov, 33% ogledov. Na višjih mestih je 7 slik.
Koliko znaša publikacija umetnika Carlos de Haes?
- 1.100 obiskov v dvanajstih mesecih, 300 na strani umetnika in 800 na slikah.
Kateri slog slikarstva Carlos de Haes privablja kupce?
- Slike Usklajenana paleta barv (Barvna harmonija): 67% obiskov, 28% kataloga.