Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Dominique Serres na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Dominique Serres: pogled kupcev
Kupci The Capture Of Havana - odpirajo pogostejše kot kateri koli drugi naslov avtorja Dominique Serres: 300 obiskov v dvanajstih mesecih, kar predstavlja 6% skupnega dela. Nato sledijo Action Between Hms in The East Indiaman 'pitt' And Other Vessels. Dominique Serres je prejel 5.500 obiskov: 700 na strani umetnika in 4.800 obiskov slik. Trend je pozitiven: v Sep 2026 je bilo 33% več obiskov kot v Avg 2026. Najboljši mesec je bil Jul 2026: 4.700 obiskov. Obiske po napravah: naprave (100%). Okus je jasen: Živopisno (Intenzivnost barv) dobi 29% obiskov, vendar predstavlja le 16% kataloga.
Dominique Serres: 10 slik, ki jih kupci najprej ogledajo
10 slik umetnika Dominique Serres z največ najtejših obiskov na platformi AllPaintingsStore.com v dvanajstih mesecih, najbolj obiskane so na prvem mestu.
-
1
The Capture Of Havana -
300 obiskov · 6,2%
-
2
Action Between Hms
200 obiskov · 4,2%
-
3
The East Indiaman 'pitt' And Other Vessels
200 obiskov · 4,2%
-
4
Ships In A Gale
200 obiskov · 4,2%
-
5
Drake's Island, Plymouth
200 obiskov · 4,2%
-
6
British Warship Leaving Portsmouth Harbour
200 obiskov · 4,2%
-
7
Attack On Goree -
200 obiskov · 4,2%
-
8
Seascape With Shipping
200 obiskov · 4,2%
-
9
View From Portsdown Hill Overlooking Portsmouth Harbour
100 obiskov · 2,1%
-
10
A Frigate With A View Of The Needles
100 obiskov · 2,1%
Kako se obiški strani umetnika Dominique Serres spreminjajo po meseh?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Odprite podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 4.300 |
| Avg 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 300 | 100 |
Kako se na mesec spreminja število obiskov slik umetnika Dominique Serres?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Dominique Serres se podudabajo s izbiro kupcev?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Odprite podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 8,0% | 8,3% |
| Mehak senčni del | 8,0% | 4,2% |
| Subtilna svetlobnost | 26,0% | 25,0% |
| Svetla ravnovesja | 52,0% | 56,2% |
| Luminosno | 6,0% | 6,2% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 24,0% | 16,7% |
| Subtilne barve | 44,0% | 43,8% |
| Uravnomerno mehka | 24,0% | 20,8% |
| Izrazita prisotnost barv | 8,0% | 18,8% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 73,8% | 65,8% |
| Temni toni | 11,9% | 13,2% |
| Zemljani toni | 9,5% | 13,2% |
| Pastelne barve | 0,0% | 7,9% |
| Monokromatsko | 2,4% | 0,0% |
| Naravna barvna paleta | 2,4% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 24,0% | 16,7% |
| Uravnotežen | 60,0% | 54,2% |
| Živopisno | 16,0% | 29,2% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 8,0% | 2,1% |
| Nežen | 14,0% | 8,3% |
| Ravnovesje | 16,0% | 20,8% |
| Izrazit | 28,0% | 25,0% |
| Izjava | 34,0% | 43,8% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 6,0% | 8,3% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 0,0% | 2,1% |
| Ravnovesna harmonija | 14,0% | 8,3% |
| Močna barvna enotnost | 42,0% | 31,2% |
| Usklajenana paleta barv | 38,0% | 50,0% |
Katera dela umetnika Dominique Serres so najbolj zanimiva mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Odprite podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Captain Robert Boyle Nichol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| French Fire-ships Attacking… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ships On A Lee Shore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| French Fire Ships Attacking… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Sands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture Of Havana - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Captain Wood Of Bolling Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mrs Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View From Portsdown Hill Ov… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| American Fire Ships On The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podalnik naprav za občinstvo umetnika Dominique Serres?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Odprite podatke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 5.500 | 100,0% |
V katerih jezikih brskajo kupci umetnika Dominique Serres?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Odprite podatke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 200 | 66,7% |
| Francoščina | 100 | 33,3% |
Koliko obiskov na dan ima Dominique Serres in kaj sledi tem?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Odprite podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 24 Sep | 100 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 100 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
O Dominique Serres na AllPaintingsStore.com
Katera slika avtorja Dominique Serres ima največ obiskov?
- The Capture Of Havana -: 300 obiskov, 6% ogledov. Na višjih mestih je 10 slik.
Koliko znaša publikacija umetnika Dominique Serres?
- 5.500 obiskov v dvanajstih mesecih, 700 na strani umetnika in 4.800 na slikah.
Katere naprave uporabljajo obiskovalci umetnika Dominique Serres?
- Podelitev obiskov je naprave (100%); na prvem mestu je naprave z 100%.
Kateri slog slikarstva Dominique Serres privablja kupce?
- Slike Živopisno (Intenzivnost barv): 29% obiskov, 16% kataloga.