Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Eva Gonzalès na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Eva Gonzalès: številke, ki štejejo
A Loge in the Theatre des Italiens je slika, ki jo je Eva Gonzalès najpogosteje odprel: 500 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 12% umetnikovih ogledov. Nadzaluje ga Nanny and Baby in Portrait of a Young Woman. Skupno 5.600 obiskov: 1.700 na strani umetnika in 3.900 obiskov slik. Povečanje za 62% med Avg 2026 in Sep 2026. Najboljši mesec: Jul 2026 z 3.300 obiskov. Podelitev naprav: naprave (79%), telefoni (20%) in tableti (2%). Monokromatski (Intenzivnost barv) je preferred slog: 66% obiskov, 48% kataloga.
10 najbolj obiskovanych slik umetnika Eva Gonzalès
Uvrščeno po obiskih na AllPaintingsStore.com v zadnjih dvanajstih mesecih, ne po oceni kataloga. 1. uvrstitev je slika avtorja Eva Gonzalès, ki jo ljudje najpogosteje odprejo.
-
1
A Loge in the Theatre des Italiens, 1874
500 obiskov · 12,2%
-
2
Nanny and Baby, 1877
500 obiskov · 12,2%
-
3
Portrait of a Young Woman, 1870
500 obiskov · 12,2%
-
4
Peonies and June Bug, 1871
300 obiskov · 7,3%
-
5
The Indolence, 1872
300 obiskov · 7,3%
-
6
The Little Lever, 1876
200 obiskov · 4,9%
-
7
Jeanne Gonzales in Profile, 1865
200 obiskov · 4,9%
-
8
Reading in the Forest
200 obiskov · 4,9%
-
9
On the Water, 1871
100 obiskov · 2,4%
-
10
The Woman in Pink, 1879
100 obiskov · 2,4%
Kakšna je mesečna obiskovalnost strani umetnika Eva Gonzalès?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži tabelo
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 700 | 2.600 |
| Avg 2026 | 200 | 600 |
| Sep 2026 | 700 | 600 |
Koliko je mesečni promet na slikah umetnika Eva Gonzalès?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela izmed slik avtorja Eva Gonzalès si kupci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži tabelo
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 30,0% | 41,5% |
| Mehak senčni del | 30,0% | 36,6% |
| Subtilna svetlobnost | 22,5% | 17,1% |
| Svetla ravnovesja | 17,5% | 4,9% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 32,5% | 43,9% |
| Subtilne barve | 42,5% | 34,2% |
| Uravnomerno mehka | 20,0% | 19,5% |
| Izrazita prisotnost barv | 5,0% | 2,4% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 63,6% | 74,2% |
| Nevtralne barve | 30,3% | 19,4% |
| Temni toni | 3,0% | 3,2% |
| Naravna barvna paleta | 3,0% | 3,2% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 47,5% | 65,8% |
| Uravnotežen | 42,5% | 31,7% |
| Živopisno | 10,0% | 2,4% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 7,5% | 4,9% |
| Nežen | 12,5% | 2,4% |
| Ravnovesje | 10,0% | 17,1% |
| Izrazit | 15,0% | 17,1% |
| Izjava | 55,0% | 58,5% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 15,0% | 19,5% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 7,5% | 19,5% |
| Ravnovesna harmonija | 22,5% | 24,4% |
| Močna barvna enotnost | 45,0% | 34,2% |
| Usklajenana paleta barv | 10,0% | 2,4% |
Kakšna je mesečna prodaja najbolj priljubljenih slik umetnika Eva Gonzalès?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži tabelo
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nanny and Baby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| A Loge in the Theatre des I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| On the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman in White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| The Indolence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Secretly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| UNE LOGE AUX ITALIENS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Toilet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Little Lever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Telefoni ali računalniki: kje je bral Eva Gonzalès?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Prikaži tabelo
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 4.400 | 78,6% |
| telefoni | 1.100 | 19,6% |
| tableti | 100 | 1,8% |
Kakav je jezikovni profil občinstva umetnika Eva Gonzalès?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži tabelo
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Španščina | 300 | 27,3% |
| Italijanščina | 300 | 27,3% |
| Bolgarščina | 200 | 18,2% |
| Nemščina | 100 | 9,1% |
| Angleščina | 100 | 9,1% |
| Portugalščina | 100 | 9,1% |
Koliko dnevnih obiskov ima Eva Gonzalès in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži tabelo
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 300 |
| pet 25 Sep | 100 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 300 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 100 |
| pet 2 Okt | 300 |
| sob 3 Okt | 200 |
| ned 4 Okt | 100 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 100 |
| sob 10 Okt | 200 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 200 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o zahtevah za Eva Gonzalès
Katero sliko je največ gledalac Eva Gonzalès?
- A Loge in the Theatre des Italiens, s 500 obiskov ali 12% ogledov. Celoten seznam sega do ranke 10.
Koliko obiskov ima Eva Gonzalès na AllPaintingsStore.com?
- 5.600 v dvanasteh mesecih (1.700 na strani umetnika, 3.900 na slikah).
Ali si Eva Gonzalès pogosteje ogledate na telefonih ali računalnikih?
- Obiskov je bilo naprave (79%), telefoni (20%) in tableti (2%); voduje naprave z deležem 79%.
Ali imajo obiskovalci raje določen slog umetnika Eva Gonzalès?
- Da, Monokromatski (Intenzivnost barv): 66% obiskov v primerjavi s 48% kataloga.