Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Gillis Van Coninxloo na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Gillis Van Coninxloo: številke, ki štejejo
Elias is fed by ravens je slika, ki jo je Gillis Van Coninxloo najpogosteje odprel: 300 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 75% umetnikovih ogledov. Nadzaluje ga Landscape with Leto and Peasants of Lykia. Skupno 200 obiskov: 0 na strani umetnika in 200 obiskov slik. Najboljši mesec: Jul 2026 z 100 obiskov. Serojno (Vibra) je preferred slog: 100% obiskov, 13% kataloga.
2 najbolj obiskovanych slik umetnika Gillis Van Coninxloo
Uvrščeno po obiskih na AllPaintingsStore.com v zadnjih dvanajstih mesecih, ne po oceni kataloga. 1. uvrstitev je slika avtorja Gillis Van Coninxloo, ki jo ljudje najpogosteje odprejo.
Kakšna je mesečna obiskovalnost strani umetnika Gillis Van Coninxloo?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži tabelo
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 100 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Koliko je mesečni promet na slikah umetnika Gillis Van Coninxloo?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela izmed slik avtorja Gillis Van Coninxloo si kupci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži tabelo
| Vibra | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dramatičnost | 53,3% | 0,0% |
| Serojno | 13,3% | 100,0% |
| Naravna tekstura in toni | 13,3% | 0,0% |
| Mistično | 13,3% | 0,0% |
| Skošnja | 6,7% | 0,0% |
| Čustveni ton | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dramatično | 33,3% | 0,0% |
| Spokojno | 20,0% | 100,0% |
| Zainigljivost | 20,0% | 0,0% |
| Duševno vzviščen | 13,3% | 0,0% |
| Reflektivno | 6,7% | 0,0% |
| Prevladujoče somberna in resna | 6,7% | 0,0% |
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 36,4% | 25,0% |
| Mehak senčni del | 40,9% | 75,0% |
| Subtilna svetlobnost | 18,2% | 0,0% |
| Svetla ravnovesja | 4,5% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 54,5% | 25,0% |
| Subtilne barve | 22,7% | 75,0% |
| Uravnomerno mehka | 22,7% | 0,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 59,1% | 100,0% |
| Uravnotežen | 40,9% | 0,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 22,7% | 25,0% |
| Nežen | 18,2% | 75,0% |
| Ravnovesje | 0,0% | 0,0% |
| Izrazit | 31,8% | 0,0% |
| Izjava | 27,3% | 0,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 18,2% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 18,2% | 25,0% |
| Močna barvna enotnost | 40,9% | 75,0% |
| Usklajenana paleta barv | 22,7% | 0,0% |
Kakšna je mesečna prodaja najbolj priljubljenih slik umetnika Gillis Van Coninxloo?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži tabelo
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woodland with Saint Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jonah Preaching to the Nine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the judgment… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the Judgemen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Landscape with the E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus and Zacchaeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Jesus and hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Landscape with Hagar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je jezikovni profil občinstva umetnika Gillis Van Coninxloo?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima Gillis Van Coninxloo in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži tabelo
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o zahtevah za Gillis Van Coninxloo
Katero sliko je največ gledalac Gillis Van Coninxloo?
- Elias is fed by ravens, s 300 obiskov ali 75% ogledov. Celoten seznam sega do ranke 2.
Koliko obiskov ima Gillis Van Coninxloo na AllPaintingsStore.com?
- 200 v dvanasteh mesecih (0 na strani umetnika, 200 na slikah).
Ali imajo obiskovalci raje določen slog umetnika Gillis Van Coninxloo?
- Da, Serojno (Vibra): 100% obiskov v primerjavi s 13% kataloga.