Jamstvo za povračilo denarja · 100 dni Brezplačna svetovna dostava
646.784umetninine 53.423umetniki 5.406muzeji 32jeziki

Gretchen Andrew Popularna slika in podatki o obiskih

1988

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Gretchen Andrew na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Gretchen Andrew: številke, ki štejejo

Map of the EU je slika, ki jo je Gretchen Andrew najpogosteje odprel: 100 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 33% umetnikovih ogledov. Nadzaluje ga Cover of Artforum in Karta EU. Skupno 400 obiskov: 200 na strani umetnika in 200 obiskov slik. Najboljši mesec: Jul 2026 z 400 obiskov. Luminosno (Luminenca) je preferred slog: 100% obiskov, 18% kataloga.

3 najbolj obiskovanych slik umetnika Gretchen Andrew

Uvrščeno po obiskih na AllPaintingsStore.com v zadnjih dvanajstih mesecih, ne po oceni kataloga. 1. uvrstitev je slika avtorja Gretchen Andrew, ki jo ljudje najpogosteje odprejo.

  1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 obiskov · 33,3%
  2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 obiskov · 33,3%
  3. Karta EU 3 Karta EU, 2021 100 obiskov · 33,3%

Kakšna je mesečna obiskovalnost strani umetnika Gretchen Andrew?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Prikaži tabelo
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026200200
Avg 202600
Sep 202600

Koliko je mesečni promet na slikah umetnika Gretchen Andrew?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna je mesečna prodaja najbolj priljubljenih slik umetnika Gretchen Andrew?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Prikaži tabelo
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Karta EU00000000010000
Map of the EU000000000000
What is Ubuntu 09000000000000
What is Ubuntu 11000000000000
Bow New Hampshire 10000000000000
What is Ubuntu 12000000000000
Art Basel NFT000000000000
What is Ubuntu 04000000000000
What is Ubuntu 02000000000000
Perfect Female Body 15000000000000

Kakav je jezikovni profil občinstva umetnika Gretchen Andrew?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Koliko dnevnih obiskov ima Gretchen Andrew in kakšna je napoved?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Prikaži tabelo
DanObiskov
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt0
pet 16 Okt0
sob 17 Okt0
ned 18 Okt0
pon 19 Okt0
tor 20 Okt0
sre 21 Okt0
čet 22 Okt0
pet 23 Okt0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0
pet 6 Nov (napovedano)0
sob 7 Nov (napovedano)0
ned 8 Nov (napovedano)0
pon 9 Nov (napovedano)0
tor 10 Nov (napovedano)0
sre 11 Nov (napovedano)0
čet 12 Nov (napovedano)0
pet 13 Nov (napovedano)0

Vprašanja o zahtevah za Gretchen Andrew

Katero sliko je največ gledalac Gretchen Andrew?

Map of the EU, s 100 obiskov ali 33% ogledov. Celoten seznam sega do ranke 3.

Koliko obiskov ima Gretchen Andrew na AllPaintingsStore.com?

400 v dvanasteh mesecih (200 na strani umetnika, 200 na slikah).

Ali imajo obiskovalci raje določen slog umetnika Gretchen Andrew?

Da, Luminosno (Luminenca): 100% obiskov v primerjavi s 18% kataloga.