Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Gustave Loiseau na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Gustave Loiseau: številke, ki štejejo
Field and Hills je slika, ki jo je Gustave Loiseau najpogosteje odprel: 400 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 2% umetnikovih ogledov. Nadzaluje ga Dieppe in trees. Skupno 16.300 obiskov: 1.000 na strani umetnika in 15.300 obiskov slik. Znižanje za 17% med Avg 2026 in Sep 2026. Najboljši mesec: Jul 2026 z 14.700 obiskov. Podelitev naprav: naprave (99%) in tableti (1%). Močna barvna enotnost (Barvna harmonija) je preferred slog: 27% obiskov, 14% kataloga.
10 najbolj obiskovanych slik umetnika Gustave Loiseau
Uvrščeno po obiskih na AllPaintingsStore.com v zadnjih dvanajstih mesecih, ne po oceni kataloga. 1. uvrstitev je slika avtorja Gustave Loiseau, ki jo ljudje najpogosteje odprejo.
-
1
Field and Hills, 1890
400 obiskov · 2,3%
-
2
Dieppe, 1905
400 obiskov · 2,3%
-
3
trees
400 obiskov · 2,3%
-
4
Bastille's Place, 1929
300 obiskov · 1,7%
-
5
Cliffs at Cap Frehel, 1905
300 obiskov · 1,7%
-
6
The Garden Behind the House, 1915
300 obiskov · 1,7%
-
7
Veslez, 1906
300 obiskov · 1,7%
-
8
Landscape in Snow, 1899
300 obiskov · 1,7%
-
9
landscape
300 obiskov · 1,7%
-
10
Jetty at Fecamp
300 obiskov · 1,7%
Kakšna je mesečna obiskovalnost strani umetnika Gustave Loiseau?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži tabelo
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 500 |
| Jul 2026 | 800 | 13.900 |
| Avg 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
Koliko je mesečni promet na slikah umetnika Gustave Loiseau?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela izmed slik avtorja Gustave Loiseau si kupci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži tabelo
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,6% |
| Mehak senčni del | 18,0% | 16,1% |
| Subtilna svetlobnost | 56,0% | 51,1% |
| Svetla ravnovesja | 26,0% | 32,2% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 52,0% | 38,5% |
| Subtilne barve | 36,0% | 38,5% |
| Uravnomerno mehka | 12,0% | 19,5% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 3,5% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 78,3% | 76,0% |
| Zemljani toni | 17,4% | 18,3% |
| Naravna barvna paleta | 0,0% | 3,9% |
| Temni toni | 0,0% | 1,0% |
| Monokromatsko | 0,0% | 1,0% |
| Pastelne barve | 4,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 28,0% | 24,1% |
| Uravnotežen | 70,0% | 65,5% |
| Živopisno | 2,0% | 10,3% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 40,0% | 24,7% |
| Nežen | 32,0% | 39,7% |
| Ravnovesje | 12,0% | 10,3% |
| Izrazit | 14,0% | 16,7% |
| Izjava | 2,0% | 8,6% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 40,0% | 36,8% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 26,0% | 17,2% |
| Ravnovesna harmonija | 18,0% | 16,7% |
| Močna barvna enotnost | 14,0% | 27,0% |
| Usklajenana paleta barv | 2,0% | 2,3% |
Kakšna je mesečna prodaja najbolj priljubljenih slik umetnika Gustave Loiseau?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži tabelo
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vase of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Field and Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| the red painted house | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louvier Road in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River in Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port Goulphar, Belle-Ile-en… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House with a Red Gate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By the Eure River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow at St Auen d'Aumone | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cove at Sevignes, Cap Frehel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefoni ali računalniki: kje je bral Gustave Loiseau?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Prikaži tabelo
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 16.200 | 99,4% |
| tableti | 100 | 0,6% |
Kakav je jezikovni profil občinstva umetnika Gustave Loiseau?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima Gustave Loiseau in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži tabelo
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 100 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 100 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 1.400 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 100 |
| čet 15 Okt | 700 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 1.900 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 300 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 900 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 2.400 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 300 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 1.100 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 2.800 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 400 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 1.300 |
Vprašanja o zahtevah za Gustave Loiseau
Katero sliko je največ gledalac Gustave Loiseau?
- Field and Hills, s 400 obiskov ali 2% ogledov. Celoten seznam sega do ranke 10.
Koliko obiskov ima Gustave Loiseau na AllPaintingsStore.com?
- 16.300 v dvanasteh mesecih (1.000 na strani umetnika, 15.300 na slikah).
Ali si Gustave Loiseau pogosteje ogledate na telefonih ali računalnikih?
- Obiskov je bilo naprave (99%) in tableti (1%); voduje naprave z deležem 99%.
Ali imajo obiskovalci raje določen slog umetnika Gustave Loiseau?
- Da, Močna barvna enotnost (Barvna harmonija): 27% obiskov v primerjavi s 14% kataloga.