Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Guy Rose na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Guy Rose: povprečna zaznana slika na pogled
Najbolj obiskana slika umetnika Guy Rose na platformi AllPaintingsStore.com v obdobju dvanajstih mesecev je Notre Dame de Grace, Honfleur: 500 obiskov, kar predstavlja 9% vseh ogledov umetnika. Naslednje po demandu: The Saine Valley, Giverny in The Potato Gatherers. Guy Rose je skupno privabili 5.400 obiskov, od česar je 500 na strani umetnika in 4.900 na posameznih slikah. Najbolj obiskovano mesec: Jul 2026, s 4.400 obiskov. Kupci brskajo na naprave (87%) in telefoni (13%). Kupci se bolj naklonjajo Uravnomerno mehka (Zasičenost barv): 40% obiskov v primerjavi s 26% umetnikovega kataloga.
10 slik umetnika Guy Rose, ki jih kupci najpogosteje odpirajo
Uporaba razvrščanja po dejanski številki obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih na AllPaintingsStore.com: najbolj gledano je 10 slik umetnika Guy Rose, pri čemer so najpogostejše obiskovane slike na prvem mestu.
-
1
Notre Dame de Grace, Honfleur
500 obiskov · 9,1%
-
2
The Saine Valley, Giverny
500 obiskov · 9,1%
-
3
The Potato Gatherers, 1891
300 obiskov · 5,5%
-
4
Laguna Rocks, Low Tide, 1915
300 obiskov · 5,5%
-
5
View in the San Gabriel Mountains
300 obiskov · 5,5%
-
6
The Sycamores, Pasadena, 1918
200 obiskov · 3,6%
-
7
Notre Dame de Grace, Honfleur, 1910
200 obiskov · 3,6%
-
8
The Leading Lady
200 obiskov · 3,6%
-
9
Chrysanthemums, 1887
200 obiskov · 3,6%
-
10
Carmel Shore, 1915
200 obiskov · 3,6%
Koliko zanimanja vsak mesec dobi Guy Rose?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 4.100 |
| Avg 2026 | 100 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
Kolikokrat so si gledali slike umetnika Guy Rose?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne slike izbirajo kupci umetnika Guy Rose?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 10,0% | 9,1% |
| Mehak senčni del | 12,0% | 21,8% |
| Subtilna svetlobnost | 28,0% | 20,0% |
| Svetla ravnovesja | 44,0% | 43,6% |
| Luminosno | 6,0% | 5,5% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 12,0% | 1,8% |
| Subtilne barve | 46,0% | 38,2% |
| Uravnomerno mehka | 26,0% | 40,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 16,0% | 20,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 56,1% | 54,0% |
| Zemljani toni | 26,8% | 20,0% |
| Temni toni | 14,6% | 26,0% |
| Naravna barvna paleta | 2,4% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 8,0% | 1,8% |
| Uravnotežen | 62,0% | 58,2% |
| Živopisno | 30,0% | 40,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 2,0% | 1,8% |
| Nežen | 12,0% | 25,4% |
| Ravnovesje | 12,0% | 9,1% |
| Izrazit | 38,0% | 32,7% |
| Izjava | 36,0% | 30,9% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 50,0% | 29,1% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 8,0% | 16,4% |
| Ravnovesna harmonija | 16,0% | 21,8% |
| Močna barvna enotnost | 22,0% | 32,7% |
| Usklajenana paleta barv | 4,0% | 0,0% |
Katera dela umetnika Guy Rose so najbolj iskana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Notre Dame de Grace, Honfle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Poppy Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Green Parasol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Point Lobos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Leading Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Notre Dame de Grace, Honfle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Off Mission Point (also kno… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still LIfe: Jug with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Late Afternoon Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Potato Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Katere naprave uporabljajo kupci za ogled dela Guy Rose?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Prikaži podatke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 4.700 | 87,0% |
| telefoni | 700 | 13,0% |
V katerih jezikih brskajo kupci umetnika Guy Rose?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži podatke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Španščina | 100 | 100,0% |
Koliko dnevnih obiskov ima Guy Rose in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 100 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 100 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 900 |
| sob 10 Okt | 300 |
| ned 11 Okt | 200 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 1.100 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 400 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 200 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 200 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 1.400 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 500 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 300 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 300 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 1.600 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 500 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 400 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 400 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
Guy Rose: pogosta vprašanja
Katera dela umetnika Guy Rose so najbolj iskana?
- Notre Dame de Grace, Honfleur vodi z 500 obiskovami (9% ogledov umetnika Guy Rose). Zgornja lestica prikazuje prvih 10.
Koliko zanimanja je za Guy Rose?
- 5.400 obiskov v dvanajstih mesecih: 500 na strani umetnika in 4.900 na posameznih slikah.
Na katerih napravah kupci brskajo po delih Guy Rose?
- Kupci brskajo na napravah naprave (87%) in telefoni (13%); naprava naprave prinaša 87% obiskov.
Katero vrsto slik avtorja Guy Rose imajo kupci najraje?
- Uravnomerno mehka (Zasičenost barv): 40% obiskov za 26% kataloga.