Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Inti Castro na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Inti Castro: pogled kupcev
Kupci POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural odpirajo pogostejše kot kateri koli drugi naslov avtorja Inti Castro: 400 obiskov v dvanajstih mesecih, kar predstavlja 17% skupnega dela. Nato sledijo Resistancia in San Dunguero. Inti Castro je prejel 4.700 obiskov: 3.700 na strani umetnika in 1.000 obiskov slik. Trend je pozitiven: v Sep 2026 je bilo 467% več obiskov kot v Avg 2026. Najboljši mesec je bil Jul 2026: 2.400 obiskov. Brskajo v Španščina (78%), Francoščina (8%) in Angleščina (6%). Obiske po napravah: naprave (62%), telefoni (36%) in tableti (2%). Okus je jasen: Uravnomerno mehka (Zasičenost barv) dobi 52% obiskov, vendar predstavlja le 30% kataloga.
Inti Castro: 10 slik, ki jih kupci najprej ogledajo
10 slik umetnika Inti Castro z največ najtejših obiskov na platformi AllPaintingsStore.com v dvanajstih mesecih, najbolj obiskane so na prvem mestu.
-
1
POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural
400 obiskov · 17,4%
-
2
Resistancia
300 obiskov · 13,0%
-
3
San Dunguero
300 obiskov · 13,0%
-
4
Resignación
300 obiskov · 13,0%
-
5
El arriero
200 obiskov · 8,7%
-
6
Resistancia
100 obiskov · 4,3%
-
7
San Dunguero
100 obiskov · 4,3%
-
8
Resistancia
100 obiskov · 4,3%
-
9
Pecador
100 obiskov · 4,3%
-
10
El arriero
100 obiskov · 4,3%
Kako se obiški strani umetnika Inti Castro spreminjajo po meseh?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Odprite podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 1.700 | 700 |
| Avg 2026 | 300 | 0 |
| Sep 2026 | 1.600 | 100 |
Kako se na mesec spreminja število obiskov slik umetnika Inti Castro?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Inti Castro se podudabajo s izbiro kupcev?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Odprite podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 36,7% | 34,8% |
| Mehak senčni del | 33,3% | 34,8% |
| Subtilna svetlobnost | 23,3% | 30,4% |
| Svetla ravnovesja | 6,7% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 3,3% | 0,0% |
| Subtilne barve | 20,0% | 8,7% |
| Uravnomerno mehka | 30,0% | 52,2% |
| Izrazita prisotnost barv | 30,0% | 26,1% |
| Živahna barva | 16,7% | 13,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 6,7% | 0,0% |
| Uravnotežen | 50,0% | 65,2% |
| Živopisno | 43,3% | 34,8% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 6,7% | 0,0% |
| Nežen | 6,7% | 4,3% |
| Ravnovesje | 23,3% | 21,7% |
| Izrazit | 20,0% | 30,4% |
| Izjava | 43,3% | 43,5% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 13,3% | 21,7% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 3,3% | 13,0% |
| Ravnovesna harmonija | 6,7% | 4,3% |
| Močna barvna enotnost | 46,7% | 56,5% |
| Usklajenana paleta barv | 30,0% | 4,3% |
Katera dela umetnika Inti Castro so najbolj zanimiva mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Odprite podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resistancia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| San Dunguero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pecador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| San Dunguero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resignación | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podalnik naprav za občinstvo umetnika Inti Castro?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Odprite podatke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 2.900 | 61,7% |
| telefoni | 1.700 | 36,2% |
| tableti | 100 | 2,1% |
V katerih jezikih brskajo kupci umetnika Inti Castro?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Odprite podatke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Španščina | 3.900 | 78,0% |
| Francoščina | 400 | 8,0% |
| Angleščina | 300 | 6,0% |
| Ruščina | 300 | 6,0% |
| Ukrajinščina | 100 | 2,0% |
Koliko obiskov na dan ima Inti Castro in kaj sledi tem?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Odprite podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 24 Sep | 200 |
| pet 25 Sep | 100 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 600 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 200 |
| čet 1 Okt | 200 |
| pet 2 Okt | 300 |
| sob 3 Okt | 100 |
| ned 4 Okt | 1.100 |
| pon 5 Okt | 100 |
| tor 6 Okt | 500 |
| sre 7 Okt | 800 |
| čet 8 Okt | 300 |
| pet 9 Okt | 300 |
| sob 10 Okt | 300 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 200 |
| tor 13 Okt | 600 |
| sre 14 Okt | 100 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 200 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 200 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 400 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 300 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 400 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 400 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 300 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 300 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 200 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 400 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 400 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 400 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 400 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 300 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 300 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 200 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 500 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 400 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 500 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 500 |
O Inti Castro na AllPaintingsStore.com
Katera slika avtorja Inti Castro ima največ obiskov?
- POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural: 400 obiskov, 17% ogledov. Na višjih mestih je 10 slik.
Koliko znaša publikacija umetnika Inti Castro?
- 4.700 obiskov v dvanajstih mesecih, 3.700 na strani umetnika in 1.000 na slikah.
Katere naprave uporabljajo obiskovalci umetnika Inti Castro?
- Podelitev obiskov je naprave (62%), telefoni (36%) in tableti (2%); na prvem mestu je naprave z 62%.
V katerih jezikih kupci bralijo o umetniku Inti Castro?
- V jeziku Španščina (78%), Francoščina (8%) in Angleščina (6%). Španščina: 78%.
Kateri slog slikarstva Inti Castro privablja kupce?
- Slike Uravnomerno mehka (Zasičenost barv): 52% obiskov, 30% kataloga.